Rycerze: Dziennik Bohatera
Komiks paragrafowy

Foxgames

  • Rok wydania: 2017
  • Format: 14.2x20.2cm
  • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
31,44 PLN
Nasza cena
27,75 PLN
Oszczędzasz 12%

Jesteś jednym z trzech braci, którzy pragną porzucić życie na wsi i zostać rycerzami w służbie miłościwego króla Ludwipchełka. Jednak w średniowiecznej szkole rycerzy obowiązują surowe zasady: jeśli chcesz sięgnąć po zaszczyty i wieść życie pełne przygód, musisz najpierw przejść serię prób.
Udasz się więc w niebezpieczną podróż, stawisz czoło podstępnym szubrawcom, mściwemu nędzarzowi czy nieprzejednanej Karince, dowódcy królewskiej straży. Jeśli wykażesz się odwagą, wytrwałością i cierpliwością, a także znajdziesz bransoletki męstwa, zostaniesz pasowany na rycerza. Pamiętaj, by używać i mięśni, i rozumu. Twoje przeznaczenie jest w Twoich rękach, więc nie pozwól, by skrócono cię o głowę!
Teraz już na pewno wiesz, w którego bohatera komiksów paragrafowych chcesz się wcielić najpierw. Udanej zabawy!

Komiksy paragrafowe to nowa na polskim rynku wydawniczym propozycja zabawy dla tych, którzy kochają tajemnice, ryzyko i wyzwania. Czytelnik, a zarazem gracz, zostaje dzięki nim bohaterem komiksu i tworzy własną fabułę. Wybiera postać, w którą chce się wcielić, i poruszając się pomiędzy ponumerowanymi kadrami, decyduje o jej losach.


Szczegóły

Tytuł: Rycerze: Dziennik Bohatera
Podtytuł: Komiks paragrafowy
Autor: Shuky Shuky
Wydawnictwo: Foxgames
ISBN: 9788328046047
Języki: polski
Rok wydania: 2017
Ilość stron: 176
Format: 14.2x20.2cm
Oprawa: Miękka

Recenzje