Łzy boginii Nuwy
Komiks paragrafowy

Foxgames

  • Rok wydania: 2017
  • Format: 14.2x20.2cm
  • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
2 - 3 dni robocze + czas dostawy
Sugerowana cena
34,99 PLN
Nasza cena
25,30 PLN
Oszczędzasz 28%

W urzekającym, choć nie wolnym od zagrożeń świecie średniowiecznej Azji, żądza zysku może mieć straszne konsekwencje. Ze świątyni bogini Nuwy trzech złoczyńców kradnie boskie pędy. Dla miasta, które zostaje w ten sposób pozbawione ochrony, oznacza to początek epoki pełnej nieszczęść.
Jednak Ty, łowczyni nagród, podejmujesz się wyzwania: w nadziei na sowitą zapłatę obiecujesz odnaleźć złodziei i zwrócić skradzione relikwie. Spakuj więc fiolki z trucizną, naostrz swe noże i przygotuj się do dalekiej drogi, bo w poszukiwaniu łotrów przemierzać będziesz tajemnicze lasy, wilgotne lochy i wąskie uliczki chińskich wiosek. Musisz się jednak spieszyć, bo gdy zajdzie słońce na ocalenie miasta będzie za późno...

Komiksy paragrafowe to nowa na polskim rynku wydawniczym propozycja zabawy dla tych, którzy kochają tajemnice, ryzyko i wyzwania. Czytelnik, a zarazem gracz, zostaje dzięki nim bohaterem komiksu i tworzy własną fabułę. Wybiera postać, w którą chce się wcielić, i poruszając się pomiędzy ponumerowanymi kadrami, decyduje o jej losach.


Szczegóły

Tytuł: Łzy boginii Nuwy
Podtytuł: Komiks paragrafowy
Autor: Manuro Judric
Wydawnictwo: Foxgames
ISBN: 9788328046054
Języki: polski
Rok wydania: 2017
Ilość stron: 96
Format: 14.2x20.2cm
Oprawa: Miękka

Recenzje

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także: