Wilkołak
Komiks paragrafowy

Foxgames

  • Rok wydania: 2017
  • Format: 14.2x20.2cm
  • Oprawa: Twarda
Wysyłka:
2 - 3 dni robocze + czas dostawy
Sugerowana cena
34,99 PLN
Nasza cena
26,67 PLN
Oszczędzasz 24%

Niech cię nie zmyli senna atmosfera przykrytego śniegiem Białegoboru... W tym miasteczku dzieją się straszne rzeczy. A Ty, Eoras, uczeń maga już za chwilę staniesz się także wilkołakiem. I lepiej szybko się nauczyć myśleć i walczyć jak on, bo nie masz ani chwili do stracenia: twój mistrz Tedocred zniknął i pewne jest, że nie wybrał się na spokojny spacer po lesie. Mówią ci o tym liczne znaki: tajemne emblematy na ciałach ofiar, mrożące krew w żyłach opowieści o ludziach przepadających bez śladu i intuicja.
Kto za to wszystko odpowiada? Wampiry, a może wataha wilkołaków? Wilczy zmysł słusznie ci podpowiada, że sprawa nie jest taka prosta. Korzystaj ze swej wiedzy, Uczniu maga, nadstawiaj uszu, Wilku. Czy ci się powiedzie? To zależy już tylko od Ciebie.

Komiksy paragrafowe to nowa na polskim rynku wydawniczym propozycja zabawy dla tych, którzy kochają tajemnice, ryzyko i wyzwania. Czytelnik, a zarazem gracz, zostaje dzięki nim bohaterem komiksu i tworzy własną fabułę. Wybiera postać, w którą chce się wcielić, i poruszając się pomiędzy ponumerowanymi kadrami, decyduje o jej losach.


Szczegóły

Tytuł: Wilkołak
Podtytuł: Komiks paragrafowy
Autor: Garou Loup
Wydawnictwo: Foxgames
ISBN: 9788328046078
Języki: polski
Rok wydania: 2017
Ilość stron: 144
Format: 14.2x20.2cm
Oprawa: Twarda

Recenzje