Rowerek biegowy Dex Plus pink cameleon (52188)

Lionelo

  • Format:

    45 x 40 x 43 cm

Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
187,60 PLN
Nasza cena
177,98 PLN
Oszczędzasz 6%Rowerek biegowy DEX PLUS
- Pompowane koła
- Rozwój motoryczny
- Odporny na uderzenia
- Bezpieczny dla dzieci
- Bogate dodatki

Idealny jako pierwszy rowerek dla dziecka. Jazda na dwóch kołach pomaga dziecku zdobyć niezbędną równowagę oraz ułatwia przejście do jazdy na tradycyjnym rowerze. Model wykonany z aluminium - bardzo lekki. Rowerek posiada regulację wysokości kierownicy i siodełka, tak, aby dostosować go do wzrostu dziecka. Dex Plus jest bardzo lekki - jego waga to jedyne 3,6 kg. Rowerek w dwóch żywych kolorach w technologii Cameleon Design.

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

- Hamulec ręczny - Bezpieczny, automatyczny hamulec w tylnym kole pozwala dziecku na większą kontrolę jazdy oraz uczy właściwego oszacowania prędkości.
- Uchwyty rączek - Pewny chwyt podczas jazdy rowerkiem jest najważniejszy. Rączki naszego rowerka są antypoślizgowe i zaprojektowane tak, żeby chronić dłonie dziecka podczas upadku.

Dopracowane szczegóły

- Pompowane koła - Doskonale amortyzują wszelkie nierówności. Dają większy komfort z jazdy dla dziecka. Świetnie sprawdzą na wyboistej drodze.
- Wytrzymała konstrukcja - Rama rowerka wykonana z wysokiej jakości stopów aluminium, nie odkształca się podczas długotrwałego użytkowania i jest bardzo lekka.
- Ergonomiczne siodełko - Zostało zaprojektowane tak, aby zminimalizować ryzyko występowania otarć. Gwarantuje komfort dziecka.

Mądry prezent dla dziecka

- Nauka balansu - Dziecko może samodzielnie trenować utrzymanie równowagi, koordynację ruchową oraz kierowanie i hamowanie.
- Rośnie razem z dzieckiem - Regulowana wysokość siodełka i kierownicy, daje możliwość dostosowania rowerka do wzrostu dziecka.
- Już od 2 roku życia - Lionelo Dex jest przeznaczony dla najmłodszych użytkowników i posiada certyfikaty oraz atesty bezpieczeństwa.

Certyfikat STC

Stowarzyszenie na rzecz Kontroli Technicznej jest światowym liderem w dziedzinie kontroli, weryfikacji, testowania i certyfikacji. Główna siedziba firma mieści się w USA. STC prowadzi sieć laboratoriów na całym świecie. Specjalizwuje się sczególnie w testowaniu produktów dziecięcych poddając je wnikliwym analizą pod względem wymogów jakościowych oraz bezpieczeństwa.


od 2 lat

Szczegóły

Tytuł: Rowerek biegowy Dex Plus pink cameleon (52188)
Producent: Lionelo
Kod paskowy: 5902581652188
Format:

45 x 40 x 43 cm


Recenzje