Łóżeczko turystyczne Suzie pink (52300)

Lionelo

 • Format:

  - Po rozłożeniu: 125 x 65 x 73 cm

Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
164,56 PLN
Nasza cena
156,14 PLN
Oszczędzasz 6%Łóżeczko turystyczne SUZIE
- Funkcja bujania CradlePlus
- Boczne wejście
- Uchwyty EasyGetUp
- System LockGuard

Lionelo Suzie
doskonałe sprawdzi się zarówno w domu, jak i na wakacjach. Posiada szybki i bezpieczny system składania do małych rozmiarów. Łóżeczko można spakować w dołączoną do zestawu, poręczną torbę i zabrać w podróż. Aby ułatwić dziecku samodzielne wychodzenie z łóżeczka, z boku zastosowano otwierane na suwak okno, dzięki któremu maluch bezpiecznie wydostanie się na zewnątrz.

Przemyślana konstrukcja:

 • System LockGuard - Konstrukcja zabezpiecza przed przypadkowym złożeniem. Rozwiązanie szczególnie ważne w momencie kiedy dziecko stoi, lub skacze w łóżeczku.
 • Miękki materac - Wysokiej jakości pianka o podwyższonej elastyczności i wytrzymałości. Materac jest składany i swobodnie mieści w pokrowcu.
 • Torba ochronna - Zabezpiecza łóżeczko przed zabrudzeniem. Praktyczna rączka ułatwia przenoszenie

Więcej niż spokojny sen:

 • CradlePlus - Łóżeczko może pełnić funkcję kołyski. Dołączone do zestawu chowane płozy pomagają rodzicowi uśpić dziecko.
 • Blokada kół - Kółka z hamulcami zapobiegają przypadkowemu przemieszczaniu się łóżeczka, a solidne nóżki gwarantują stabilność.
 • Moskitiera - Łóżeczko można wystawić na świeżym powietrzu, nie martwiąc się o ukąszenia owadów.

Praktyczne rozwiązania:

 • Uchwyty EasyGetUp - Wspomagają naukę samodzielnego wstawania. Rozwijają umiejętności motoryczne dziecka. Łatwe mocowanie do górnej krawędzi łóżeczka.
 • Funkcjonalne boki - Na obu dłuższych i jednym krótszym boku znajdują się przewiewne siatki zapewniające odpowiednią cyrkulację powietrza i podgląd na pociechę.
 • Kojec - Boczne wejście zapinane na zamek, umożliwiające samodzielne wchodzenie i wychodzenie starszym dzieciom.

Certyfikat SGS
Firma SGS jest światowym liderem w dziedzinie kontroli, weryfikacji, testowania i certyfikacji. Jest uznawana za światowy wzorzec w dziedzinie jakości i rzetelności. Prowadzi sieć ponad 2000 oddziałów i laboratoriów na całym świecie. Specjalizwuje się sczególnie w testowaniu produktów dziecięcych poddając je wnikliwym analizą pod względem wymogów jakościowych oraz bezpieczeństwa.


od 0 miesięcy

Szczegóły

Tytuł: Łóżeczko turystyczne Suzie pink (52300)
Producent: Lionelo
Kod paskowy: 5902581652300
Format:

- Po rozłożeniu: 125 x 65 x 73 cm

Recenzje