Tajemnica mody
Biuro detektywistyczne Lassego i Mai

Zakamarki

  • Rok wydania: 2017
  • Format: 150 x 215 mm
  • Oprawa: twarda
Wysyłka:
Dzisiaj
Sugerowana cena
24,90 PLN
Nasza cena
15,50 PLN
Oszczędzasz 38%Światowej sławy kreator mody odwiedza Valleby, żeby wyłonić w konkursie najlepiej ubranych mieszkańców. Nagrodą jest wyjazd do Paryża. Kiedy ukochana kotka projektanta znika w niewyjaśnionych okolicznościach, a on sam otrzymuje list, w którym porywacz żąda okupu w postaci teczki z planowaną kolekcją mody, Lasse i Maja muszą wkroczyć do akcji!
Kolejne tytuły serii "Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai" od kilku lat wybierane są książką roku przez szwedzkie Jury Dziecięce, czyli niemal 50 000 głosujących dzieci, a tym samym nie schodzą w Szwecji z list bestsellerów. W Polsce również cieszą się dużą popularnością.
Akcja książek rozgrywa się w małym szwedzkim miasteczku Valleby i jego okolicach. Główni bohaterowie, Lasse i Maja, chodzą do tej samej klasy i wspólnie prowadzą małe biuro detektywistyczne. Książki świetnie nadają się dla dzieci, które właśnie zaczynają samodzielnie czytać. Duża czcionka, duża ilość charakterystycznych czarno-białych ilustracji oraz trzymająca w napięciu akcja sprawiają, że nawet najbardziej oporni mali czytelnicy czytają je z wypiekami na twarzach.

Szczegóły

Tytuł: Tajemnica mody
Podtytuł: Biuro detektywistyczne Lassego i Mai
Autor: Martin Widmark, Helena Willis
Wydawnictwo: Zakamarki
ISBN: 9788377761526
Tytuł oryginału: Modemysteriet
Tłumacz: Barbara Gawryluk
Rok wydania: 2017
Ilość stron: 108
Format: 150 x 215 mm
Oprawa: twarda

Recenzje