Nexo Knights Niszczycielski Kamienny Kolos (70356)

Lego

Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
346,65 PLN
Nasza cena
315,61 PLN
Oszczędzasz 9%Pomóż Clay'owi i Macy zatrzymać Niszczycielskiego Kamiennego Kolosa!

Zdobądź się na odwagę i pomóż bohaterom serii LEGO NEXO KNIGHTSTM - Macy i Kamiennemu Clay'owi - pokonać Jestro, Generała Garga oraz Niszczycielskiego Kamiennego Kolosa. Ogromna figurka Kolosa do zbudowania ma szybki, sześciostrzałowy miotacz klocków, dwie nogi z wbudowanymi, otwieranymi celami więziennymi, kłapiące szczęki, duże, ruchome skrzydła, "boksujące" ramiona oraz koronę Zakazanej mocy. Załóż Kamiennemu Clay'owi tarczowy szybowiec z ruchomymi skrzydłami i miejscem na miecz do walki. W zestawie cztery tarcze do zeskanowania oraz cztery minifigurki.
 
- W zestawie cztery minifigurki: Jestro, Generał Garg, Kamienny Clay i Macy oraz figurka Niszczycielskiego Kamiennego Kolosa do zbudowania.
- Niszczycielski Kamienny Kolos ma duże, ruchome skrzydła, kłapiące szczęki, dwie nogi z otwieranymi celami więziennymi, ramiona z funkcją boksowania, szybki, sześciostrzałowy miotacz klocków, ruchome pazury i koronę z uchwytami na sześć tarczy Zakazanych mocy.
- Tarczowy szybowiec Clay'a ma dwa skrzydła, uchwyt na tarczę i uchwyt na broń.
- Przesuń dźwignię, by uruchomić kłapanie szczękami i machanie skrzydłami.
- Włącz szybki, sześciostrzałowy miotacz i wystrzel z niego błyskawice.
- Obróć ramiona, by uruchomić funkcję boksowania.
- Broń w zestawie: kamienny miecz Kamiennego Clay'a, maczuga Macy, kostur Jestro z uchwytem na tarczę Zakazanej mocy oraz piorunowy kostur Generała Garga.
- Akcesoria: dwa Bouldrony, Brickster i dwa uchwyty na tarcze.
- Pobierz darmową aplikację LEGO NEXO KNIGHTS: MERLOK 2.0 na smartfona lub tablet. Nie zapomnij spytać rodziców o zgodę.
- Zeskanuj tarcze, by zdobyć moce NEXO Nawiedzona Zbroja i Rozkazujący Okrzyk oraz Zakazane moce Złe Stopienie i Niszczące Spękanie i zwiększyć swoje możliwości w grze LEGO NEXO KNIGHTS!
- Swoje ulubione postacie NEXO KNIGHTS znajdziesz na kanale Cartoon Network.
- Kamienny Kolos ma ok. 32 cm wysokości.
- Tarczowy szybowiec ma ok. 7 cm długości, 6 cm szerokości i 2 cm wysokości.


od 8 lat

Szczegóły

Tytuł: Nexo Knights Niszczycielski Kamienny Kolos (70356)
Producent: Lego
Kod paskowy: 5702015867771

Recenzje