Interaktywny Nietoperz

EPEE

Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
325,80 PLN
Nasza cena
209,21 PLN
Oszczędzasz 36%Niesamowity, Interaktywny Nietoperz NOCTO BAT! Oryginalna zabawka z opakowaniem i instrukcją w j.polskim.

Interaktywny Nietoperz NOCTO BAT ma ponad 50 funkcji, m.in: efekty świetlne - oczy, skrzydła oraz brzuszek świecą światełkami LED, wydaje różne dźwięki, gra piosenki oraz porusza skrzydłami. Uwielbia bawić się z dziećmi, słuchać muzyki tańczyć oraz spać. Doskonale nadaje się do ochrony pokoju lub rzeczy, Nietoperz NOCTO BAT wyemituje alarm, jeśli wykryje intruzów!

Zabawka posiada 6 trybów do zabawy:

TRYB PLAY - NOCTO BAT zmienia kolory w zależności od nastroju, porusza skrzydłami i wydaje różne dźwięki.

TRYB PROTECT - Doskonale nadaje się do ochrony pokoju lub rzeczy. Kiedy NOCTO BAT wykryje intruzów, włączy alarm dźwiękowy, zacznie machać skrzydłami i świecić na czerwono.

TRYB MUSIC - Możemy włączyć muzykę - NOCTO BAT wysłucha, zatańczy do niej skrzydłami i oceni wg punktacji. Nietoperz posiada również swoje piosenki, które nam zagra i do nich zatańczy.

TRYB GAMES - Możemy zagrać z NOCTO BAT w 4 proste gry, jedna z nich to np. Owoce, nietoperz wyświetla w jednym oku owoc a w drugim zmieniają się obrazki, naciśnij brzuszek i spróbuj trafić taki sam owoc... Zagramy?

TRYB FLY - Jak każdy nietoperz, również NOCTO BAT bardzo lubi latać. Trzymając go w ręce będzie się zachowywał jak podczas prawdziwego lotu, macha skrzydłami i wydaje dźwięk, szum lotu.

TRYB SLEEP - Kiedy NOCTO BAT jest zmęczony, zakomunikuje nam, że chce iść spać. Jak prawdziwy nietoperz oczywiście głową w dół... Ma do tego swój ulubiony drążek na którym grzecznie zasypia.

Zabawka wymaga baterii: 4 x AA (zawarte w zestawie)


Szczegóły

Tytuł: Interaktywny Nietoperz
Producent: EPEE
ISBN: 8595582229762
Rok wydania: 2017

Recenzje