EH Kolorowy żółwik sorter

Simba

Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
120,15 PLN
Nasza cena
68,22 PLN
Oszczędzasz 44%Edukacyjny drewniany ślimak został stworzony przez cieszącą się coraz większym zainteresowaniem markę Eichhorn. W kolekcji tej firmy znajdziemy szereg pięknie wykonanych drewnianych zabawek, które nie tylko bawią, ale przede wszystkim wspomagają rozwój dziecka. Charakteryzują się one precyzyjnym i solidnym wykonaniem oraz żywą, przyjazną dla oka dziecka kolorystyką.
Drewniany ślimak jest w kolorze zielonym. Posiada gumowe giętkie czułki z drewnianymi kulkami, które można ciągnąć, cztery ruchome nóżki-kółka umożliwiające mu poruszanie się po powierzchniach płaskich oraz okrągłą skorupę z następującymi zabawami dla malucha: labiryntem, sorterem kształtów, wyjmowanym z jednej strony szczebelkiem zakończonym kulką do ciągnięcia. Do zabawki doczepiono również sznurek, dzięki czemu dziecko będzie mogło ją za sobą ciągnąć. Dodatkową atrakcją ślimaka jest to, że, podczas poruszania się, jego skorupa będzie się kręcić, wywołując u malucha uśmiech.
Dzięki zabawce dziecko uczy się rozpoznawać figury i kształty oraz kolory. Rozwija u malucha logiczne myślenie oraz koordynację ruchową. Zabawka jest w zupełności bezpieczna dla dziecka.

Szczegóły

Tytuł: EH Kolorowy żółwik sorter
Producent: Simba
ISBN: 4003046522310

Recenzje