Kingdom Come Deliverance
Wiek: 18+

CDP.pl

  • Oprawa: Pudełko CD
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
219,99 PLN
Nasza cena
205,24 PLN
Oszczędzasz 7%Kingdom Come: Deliverance to oparta na fabule i osadzona w otwartym świecie gra RPG, która pozwoli ci przeżyć niesamowitą przygodę rozgrywającą się w Świętym Cesarstwie Rzymskim. Śmierć ukochanego cesarza Karola IV Luksemburskiego pogrążyła królestwo w mroku- wojna, korupcja i niezgoda rozdzierają ten kraj. Koronę odziedziczył jeden z synów Karola, Wacław. Jest on władcą naiwnym, egoistycznym i pozbawionym ambicji. Jego przyrodni brat i król Węgier, Zygmunt, wyczuwa słabość Wacława. Pod pozorem odwiedzin udaje się do Czech i porywa brata. Pusty tron pozwala mu do woli plądrować krainę i grabić jej bogactwa. Masz na imię Henryk i jesteś synem kowala. Nagle trafiasz w sam środek chaosu. Twoje spokojne życie legło w gruzach, gdy wieś, w której mieszkałeś, została spalona przez najemników króla Zygmunta. Los sprawił, że jako jedyny ocalałeś z masakry, Trafiasz do Radziga Kobyli, który organizuje zbrojny opór. Stajesz się częścią krwawej wojny domowej i dołączasz do walki o przyszłość Czech. Gra stworzona przez studio developerskie Warhorse Studios- założone przez Daniela Vavrę, twórcę Mafii i Mafii 2. Studio zatrudnia doświadczonych weteranów branży mających na koncie dziesiątki wydanych gier i miliony sprzedanych kopii! Najważniejsze cechy gry:
- Ogromny, realistyczny, otwarty świat: Majestatyczne zamki, rozległe pola i równiny- wszystkie lokacje ukazane są w oszałamiającej jakości HD.
- Nieliniowa fabuła: Wypełniaj zadania na różne sposoby, a następnie zmierz się z konsekwencjami swoich wyborów.
- Wymagająca mechanika walki: Na odległość, z ukrycia lub w starciu bezpośrednim. Wybierz broń i wykonuj różnorodne kombinacje ciosów, w pełnych emocji bezlitosnych walkach.
- Rozwój postaci: Dobieraj elementy ekwipunku, rozwijaj umiejętności i zdobywaj nowe talenty.
- Dynamiczny świat: Twoje działania będą wpływać na reakcje otoczenia. Możesz walczyć, kraść, uwodzić, grozić, przekonywać lub próbować przekupstwa. Wszystko zależy od ciebie. - Realizm historyczny: Poznaj postacie historyczne i zanurz się w atmosferze średniowiecznych Czech, podziwiając realistycznie odwzorowane otoczenie.
EDYCJA SPECJALNA ZAWIERAĆ BĘDZIE CYFROWY DODATEK "SKARBY PRZESZŁOŚCI", w którym znajdą się: Nowa zbroja dla Henryka, Nowe mapy skarbów oraz lokacje do odkrycia.

Szczegóły

Tytuł: Kingdom Come Deliverance
Podtytuł: Wiek: 18+
Producent: CDP.pl
Kod paskowy: 4020628815974
Języki: polski, angielski, czeski
Rok wydania: 2017
Oprawa: Pudełko CD
Typ głównego nośnika: DI

Recenzje