Rodzina wiewiórek (4172)

Epoch

  • Format:

    - Figurka duża: około 8 cm
    - Fig

Wysyłka:
1 - 3 dni robocze
Sugerowana cena
83,30 PLN
Nasza cena
75,77 PLN
Oszczędzasz 10%Rodzina wiewiórek

Produkty Sylvanian Families to słodkie miniaturowe laleczki dla dzieci. Do rodziny wiewiórek należą mama, tata, córka i syn.

Aleksander lubi stolarstwo i jest bardzo dobry w swoim fachu! Zawsze wymyśla nowe i unikalne rzeczy, które wykonuje dla innych mieszkańców Sylvanii. Wykonuje wiele zdumiewających przedmiotów, których nikt wcześniej nie widział. Tylko jego własna rodzina wie, że wiele projektów mu nie wyszło - chowa je w swoim składziku! 

Weronika uwielbia rozmawiać z innymi mieszkańcami Sylvanii. Często daje się słyszeć jej gromki śmiech i zawsze jest otoczona przyjaciółmi. Jest bardzo dumna ze swojego puszystego ogona z lśniącym futerkiem i nigdy nie zapomina, by co wieczór go wyszczotkować przed pójściem spać. 

Wojtek jest pełen energii i uwielbia wspinać się na drzewa. Kiedy pewnego razu balonik jego braciszka Łukasza utknął na wysokim drzewie, Wojtek wspiął się na nie i odzyskał balonik w mgnieniu oka. Twierdzi, że wszedł na wszystkie drzewa w miasteczku Sylvanian Village, ale nikt nie wie, czy to prawda. 

Patrycja uwielbia wszystko, co żółte. Jej pokój jest przystrojony żółtymi rzeczami, które zebrała - od żółtych kwiatów po żółte wstążki. Ulubiony element jej kolekcji to żółty album na zdjęcia, wypełniony cennymi wspomnieniami. Jedyną żółtą rzeczą, jakiej nie lubi, są cytryny - są dla niej zbyt kwaśne! 


od 3 lat

Szczegóły

Tytuł: Rodzina wiewiórek (4172)
Producent: Epoch
ISBN: 5054131041727
Format:

- Figurka duża: około 8 cm
- Fig

Recenzje

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także: