Gildie (GU475)
Wiek: 14+

Galakta

Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
154,89 PLN
Nasza cena
112,91 PLN
Oszczędzasz 28%Krwawa wojna Siedmiu Królestw dobiegła końca. Podpisano traktat pokojowy, dzięki któremu królestwo Anderis znów może swobodnie się rozwijać. Kupcy i rzemieślnicy szybko bogacą się, doskonaląc się jednocześnie w swym kunszcie. W całym kraju powstają nowe drogi, pałace, pomniki i ogrody. Anderis staje się celem kupieckich karawan z odległych królestw, które po powrocie do swych ojczyzn opiewają jego niezwykły rozkwit kulturalny i architektoniczny.
W Gildiach każdy gracz zarządza złotem, rozbudowuje siedzibę swojej gildii i stara się nakłonić wpływowe postaci do dołączenia do jego stronnictwa. Wszystko po to, aby na końcu gry gildia, którą zarządza, okazała się największą potęgą w Anderis.
Gildie to gra kupiecka, w której 2 do 4 graczy wciela się w postaci zamożnych lordów, próbujących przyciągnąć do swoich gildii najznamienitsze osobistości w całym królestwie.

Zawartość pudełka:
- 1 sześciokątna plansza rynku
- 4 plansze siedzib gildii
- 80 srebrnych monet (floreny)
- 25 złotych monet
- 48 kart postaci (należących do 7 frakcji wojowników, czarodziei, kapłanów, cieni, szlachciców, rzemieślników i zwierząt)
- 18 kart celów
- 35 kafli małych komnat
- 18 kafli dużych komnat
- 4 kafle holi wejściowych (w kolorach graczy)
- 1 znacznik pierwszego gracza
- 1 znacznik rundy
- 1 instrukcja
- 1 almanach

Liczba graczy: 2 - 4
Wiek: 14+
Czas rozgrywki: około około 90 minut


Szczegóły

Tytuł: Gildie (GU475)
Podtytuł: Wiek: 14+
Producent: Galakta
ISBN: 5902259203186

Recenzje