Siostrzyczka Szczeniaczka - Poziomy Nauki (FPP63)

Fisher-Price

  • Format: 33 x 28 x 16 cm
  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Dzisiaj
Sugerowana cena
182,15 PLN
Nasza cena
117,96 PLN
Oszczędzasz 36%Siostrzyczka Szczeniaczka jest mięciutka, uwielbia się tulić i jest gotowa udowodnić, że nauka to świetna zabawa!
Reaguje na dotyk Twojego dziecka radosnymi piosenkami i wypowiedziami, które uczą ponad 100 pierwszych słów, nazw części ciała, kolorów, kształtów i nie tylko!
A ponieważ każde dziecko uczy się w swoim tempie, Siostrzyczka ma wbudowaną technologię Poziomy nauki, która umożliwia Ci wybranie poziomu, który jest najodpowiedniejszy na danym etapie rozwoju malucha.
Poziom 1 – Odkrywanie
Dziecko naciska łapki, stópkę, serce lub uszko Siostrzyczki i słucha pierwszych słów, kolorów, alfabetu, nazw części ciała i nie tylko!
Poziom 2 – Zachęcanie
Na tym poziomie radosne wypowiedzi nagradzają dzieci i zachęcają je do wspólnego liczenia, znajdowania kolorów i pokazywania części ciała!
Poziom 3 – Naśladowanie
Wypowiedzi i piosenki do wspólnego śpiewania z Siostrzyczką zachęcają do zabawy z wyobraźnią i odgrywania ról, co pomaga rozbudować zasób słownictwa dziecka!
Zabawka oferuje całe mnóstwo piosenek, dźwięków i wypowiedzi na każdym z trzech poziomów zabawy. A podświetlane na wiele kolorów serduszko Siostrzyczki pulsuje w rytm odtwarzanej muzyki!
Zabawka mówi i śpiewa w języku polskim.
Wiek: 6 mies.+


Szczegóły

Tytuł: Siostrzyczka Szczeniaczka - Poziomy Nauki (FPP63)
Producent: Fisher-Price
Seria: Ucz się i śmiej
Kod paskowy: 887961614565
Format: 33 x 28 x 16 cm
Oprawa: pudełko
Waga: 0.7 kg

Recenzje