Szczeniaczek Uczniaczek - Poziomy Nauki (FPM71)

Fisher-Price

  • Format: 27,9 x 33 x 15,2 cm
  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Jutro (poniedziałek 2021-05-17)
Sugerowana cena
182,15 PLN
Nasza cena
136,10 PLN
Oszczędzasz 26%

Przywitaj się z pierwszym przyjacielem Twojego dziecka! Szczeniaczek jest mięciutki, uwielbia się tulić i jest gotów udowodnić, że nauka to świetna zabawa! Reaguje na dotyk Twojego dziecka radosnymi piosenkami i wypowiedziami, które uczą ponad 100 pierwszych słów, nazw części ciała, kolorów, kształtów i nie tylko! A ponieważ każde dziecko uczy się w swoim tempie, Szczeniaczek ma wbudowaną technologię Poziomy nauki, która umożliwia wybranie poziomu najodpowiedniejszego na danym etapie rozwoju malucha.
Zabawka oferuje całe mnóstwo piosenek, dźwięków i wypowiedzi na każdym z trzech poziomów zabawy. A podświetlane na wiele kolorów serduszko Szczeniaczka pulsuje w rytm odtwarzanej muzyki. Zawartość edukacyjna w języku polskim.
Poziom 1 - Odkrywanie - Dziecko naciska łapki, stópkę, serce, nos lub uszko Szczeniaczka i słucha pierwszych słów, kolorów, alfabetu, nazw części ciała i nie tylko!
Poziom 2 - Zachęcanie - Na tym poziomie radosne wypowiedzi nagradzają dzieci i zachęcają je do wspólnego liczenia, znajdowania kolorów i pokazywania części ciała!
Poziom 3 - Naśladowanie - Wypowiedzi i piosenki do wspólnego śpiewania ze Szczeniaczkiem zachęcają do zabawy z wyobraźnią i odgrywania ról, co pomaga rozbudować zasób słownictwa dziecka!
Zabawka wymaga 3 baterii typu AA (w zestawie baterie testowe)
Wiek: 6-36 mies.


Szczegóły

Tytuł: Szczeniaczek Uczniaczek - Poziomy Nauki (FPM71)
Producent: Fisher-Price
Kod paskowy: 887961612332
Format: 27,9 x 33 x 15,2 cm
Oprawa: pudełko
Waga: 0.65 kg

Recenzje