NMBR 9 (106733)
Wiek: 8+

G3

  • Format: 19.0x27.0cm
  • Oprawa: Pudełko
Wysyłka:
2 - 3 dni robocze + czas dostawy
Sugerowana cena
79,89 PLN
Nasza cena
62,12 PLN
Oszczędzasz 23%

W grze "NMBR 9", każdy gracz układa przed sobą takie same kafelki z cyframi. Podczas dokładania kafelków, gracze starają się umieścić je na jak najwyższym poziomie - im wyżej zostanie umieszczony kafelek, tym więcej punktów przyniesie na koniec gry. Gra trwa 20 rund. Wygra gracz, który zdobędzie najwięcej punktów. We wszystkich rundach, wszyscy gracze jednocześnie, zastanawiają się, jak najlepiej umieścić kafelki w swoich konstrukcjach. Kafelek można dowolnie obracać. Gracze powinni tak układać kafelki, aby obok mieli wystarczająco miejsca na dokładanie kolejnych.

Zasady dokładania kafelków:
1. Kafelek zawsze musi być dokładany tak, aby widoczna była znajdująca się na nim cyfra, jednak może być umieszczony w dowolnym kierunku.
2. Jeśli gracz chce umieścić kafelek na poziomie, na którym znajduje się już co najmniej jeden kafelek, co najmniej jedna strona jednego kwadratu, musi stykać się z umieszczonym wcześniej kafelkiem.
3. Jeśli gracz chce umieścić kafelek na poziomie 1. lub wyższym, musi on całą powierzchnią znajdować się na kafelkach będących na niższym poziomie. Nie można więc umieścić kafelka, jeśli jego część znajduje się w powietrzu lub są pod nim luki.
Dodatkowo nowy kafelek musi leżeć na co najmniej dwóch kafelkach z niższego poziomu. Nigdy nie może znajdować się tylko na jednym kafelku.

Uwaga: w "NMBR 9" może grać nawet jedna osoba.
Obowiązują takie same zasady, jak przy grze w większym gronie.
Celem gry jest zdobywanie coraz większej liczby punktów. Dobierz kartę... wyłóż kafelek... wejdź na wyższy poziom!

Zawartość pudełka:

- 80 kafelków z cyframi,
- 20 kart z cyframi,
- instrukcja.

Liczba graczy: 1 - 4
Wiek: 8+
Czas rozgrywki: około 20 minut

Szczegóły

Tytuł: NMBR 9 (106733)
Podtytuł: Wiek: 8+
Autor: Peter Wichmann
Producent: G3
Kod paskowy: 5906395350254
Języki: polski
Rok wydania: 2017
Format: 19.0x27.0cm
Oprawa: Pudełko

Recenzje

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także: