Duże kręgle (DL6070)

Wader

  • Format: 32 x 20 x 29 cm
  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Dzisiaj
Sugerowana cena
49,57 PLN
Nasza cena
36,03 PLN
Oszczędzasz 28%Kręgle w kartonie to fantastyczny sposób na wspólną zabawę. W zestawie znajduje się 6 różnokolorowych kręgli i 2 kule.
Gra w kręgle pobudzi wyobraźnię najmłodszych, rozwinie ich umiejętności motoryczne i manualne, precyzję ruchów, koordynację wzrokowo-ruchową i równowagę. Zabawa ma również pozytywny wpływ na myślenie przestrzenne i rozwija umiejętność oceny odległości, uczy również dyscypliny oraz koncentracji. Różnokolorowe kręgle wprowadzą dziecko w świat podstawowych barw. Zapraszając do zabawy kolegów i koleżanki nasza pociecha już od najmłodszych lat będzie mogła integrować się z rówieśnikami rozwijając swoje kompetencje społeczne. Najmłodsi będą mogli nauczyć się zasad gry w kręgle opartych na uczciwej rywalizacji.

Zabawka zapakowana jest w siatkę, ułatwiającą utrzymanie porządku po skończonej zabawie. Całość starannie wykonana z bezpiecznych dla dzieci i trwałych materiałów.

Cechy:
- komplet zawiera 6 różnokolorowych kręgli i 2 kule
- całość zapakowana w siatkę
- zestaw starannie wykonany, lekki i wytrzymały, z materiałów bezpiecznych dla dzieci
- gra w kręgle pobudzi wyobraźnię najmłodszych, rozwinie ich umiejętności motoryczne i manualne, precyzję ruchów, koordynację wzrokowo-ruchową, równowagę oraz myślenie przestrzenne i umiejętność oceny odległości, uczy dyscypliny i koncentracji, a różnokolorowe kręgle wprowadzą dziecko w świat podstawowych barw
- przeznaczone dla dzieci 3+


Szczegóły

Tytuł: Duże kręgle (DL6070)
Producent: Wader
Kod paskowy: 8690089060709
Języki: polski
Rok wydania: 2018
Format: 32 x 20 x 29 cm
Oprawa: pudełko
Waga: 0.62 kg

Recenzje