Steam Rollers: Maszyny Parowe (322STEROL)
Wiek: 10+

PORTAL GAMES

  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
97,33 PLN
Nasza cena
73,28 PLN
Oszczędzasz 25%Wyobraź sobie, że jesteś amerykańskim potentatem kolejowym działającym kilka lat po zakończeniu Wojny Secesyjnej. Synonimem tych czasów były prężne inwestycje w kiełkujący przemysł kolejowy oraz budowa dróg szynowych w całych Stanach Zjednoczonych.
Rzucaj kością i twórz swoją sieć połączeń, ulepszaj lokomotywę i wyprzedzaj konkurencję w zdobywaniu najbardziej opłacalnych zamówień transportowych. Bądź najszybszy i najskuteczniejszy! Zasłuż na miano magnata kolejowego!
SteamRollers: Maszyny parowe to interesująca gra kościana, w której zadaniem będzie stworzenie imperium kolejowego i wyprzedzenie konkurencji w zdobywaniu zleceń transportowych!
Wybierz jedną z dostępnych kości i zdecyduj się na jedną z akcji: narysuj tor na swojej planszy gracza albo przewieź towary pomiędzy miastami.
Możesz też ulepszyć lokomotywę, by transportować towary na większe odległości albo wybrać kafelek Akcji i skorzystać z jego unikatowej zdolności. Efektywny rozwój firmy oraz przewóz jak największej liczby towarów to klucz do wygranej.

Zawartość pudełka:
- 200 kart graczy
- 56 towarów
- 1 plansza towarów
- 1 plansza poziomu
- 1 znacznik pierwszego gracza
- 7 kości
- 7 kafelków akcji
- 6 kafelków zamówień
- 5 kafelków początkowych
- 1 woreczek
- 1 instrukcja

Liczba graczy: 1 - 5
Wiek: 10+
Czas rozgrywki: około 30 - 60 minut

Szczegóły

Tytuł: Steam Rollers: Maszyny Parowe (322STEROL)
Podtytuł: Wiek: 10+
Producent: PORTAL GAMES
Seria: 2 Pionki
Kod paskowy: 5902560381566
Oprawa: pudełko
Waga: 1 kg

Recenzje