Odkurzacz Miele (6841)
od 24 miesięcy

Klein

Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
113,65 PLN
Nasza cena
94,11 PLN
Oszczędzasz 18%Odkurzacz Miele

Marka Klein znana jest na świecie z produktów wykonanych z dbałością o szczegóły, z najlepszej jakości materiałów oraz atrakcyjnego wzornictwa. Zabawki tej marki idealnie trafiają w gusta małych i większych użytkowników. Artykuły oznaczone marką Klein gwarantują świetną zabawę oraz odznaczają się długą żywotnością.

Kolekcja akcesoriów do sprzątania na różnych licencjach jest najstarszą kolekcją marki Klein. To właśnie od drewnianej zmiotki i miotły dla dzieci rozpoczęła się przygoda firmy Klein z zabawkami. Nie sposób wyobrazić sobie zabawki bardziej przypominające prawdziwe sprzęty służące dorosłym do robienia porządków. Szeroki wybór kolorystyki powoduje, że np. miotełki czy odkurzacze nadają się równie dobrze dla dziewczynek jak i dla chłopców. Produkty oferowane są w zestawach oraz w pojedynczych opakowaniach, tak aby doskonale uzupełniały się na wzajem.

Podczas zabawy dzieci mogą naśladować zaobserwowane w świecie dorosłych sytuacje, a przy okazji pomóc rodzicom w domowych porządkach.


od 24 miesięcy

Szczegóły

Tytuł: Odkurzacz Miele (6841)
Podtytuł: od 24 miesięcy
Producent: Klein
Kod paskowy: 4009847068415

Recenzje

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także: