Kapitan Nauka. 100 zabaw z kangurem Arturem
Wiek: 4+

Edgard

  • Rok wydania: 2018
  • Format: 21.5 x 14.8 cm
  • Oprawa: Pudełko kartonowe
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
36,80 PLN
Nasza cena
33,42 PLN
Oszczędzasz 10%Podróże małe i duże z kangurem Arturem!

Kapitan Nauka zaprasza na podróż dookoła świata! Podczas zabawy z kartami i książką przedszkolaki pomogą odnaleźć zgubiony bagaż, spróbują narodowych potraw w Japonii i we Włoszech, kupią pamiątki z podróży, wyruszą na wycieczkę na biwak, do lasu i na plażę! Przed nimi 100 zadań dopasowanych do umiejętności każdego małego podróżnika.

Kolorowe karty obrazkowe i książka wprowadzające w podróżniczą tematykę to doskonały prezent dla dziecka w wieku przedszkolnym. Zgaduj, rysuj, ścieraj i …baw się z kangurem Arturem!

Przy okazji rozwiązywania fascynujących zadań typu: dopasuj, policz, skreśl, porównaj, zaznacz, dzieci rozwijają różnorodne umiejętności, takie jak:
- spostrzegawczość
- rozpoznawanie kierunków,
- liczenie, porównywanie,
- małą motorykę

Ciekawe zadania przedstawione w książce i na 30 dwustronnych, zmywalnych kartach przybliżą dziecku otaczający je świat, wzbogacą słownictwo, a także wbudzą chęć podróżowania i poznawania nowych miejsc. Różnorodne ćwiczenia trenujące spostrzegawczość, koncentrację i grafomotorykę zapewnią doskonałą rozrywkę w domu i w podróży: w pociągu, aucie czy samolocie.

Od 4. roku życia.


Szczegóły

Tytuł: Kapitan Nauka. 100 zabaw z kangurem Arturem
Podtytuł: Wiek: 4+
Autor: Dybowska Bożena, Grabek Anna
Wydawnictwo: Edgard
Seria: Kapitan Nauka
ISBN: 9788365884848
Języki: polski
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 48
Format: 21.5 x 14.8 cm
Oprawa: Pudełko kartonowe
Waga: 0.395 kg

Recenzje