Głowa do czesania i stylizacji Hawaje duża (5246)
od 3 lat

Klein

  • Format:

    Wysokość: 33 cm

Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
131,06 PLN
Nasza cena
114,41 PLN
Oszczędzasz 13%Głowa do czesania i stylizacji duża - Hawaje

Marka Klein znana jest na świecie z produktów wykonanych z dbałością o szczegóły, z najlepszej jakości materiałów oraz atrakcyjnego wzornictwa. Zabawki tej marki idealnie trafiają w gusta małych i większych użytkowników. Artykuły oznaczone marką Klein gwarantują świetną zabawę oraz odznaczają się długą żywotnością.

Kolekcja Princess Coralie jest autorską kolekcją marki Klein. Skierowana do dziewczynek, oferuje szeroką gamę produktów doskonale uzupełniających się na wzajem. Podczas zabawy dzieci mogą naśladować zaobserwowane w świecie dorosłych sytuacje.

Przepiękna głowa do stylizacji wielkością i wyglądem przypominająca kilkuletnie dziecko. Może doskonale służyć do zabawy jak i do nauki dbania o siebie. Jest to świetny pomysł na wspólną zabawę mamy z córką.

Włosy lalki mają piękny ciemnobrązowy kolor, są miłe w dotyku i gęste, dzięki czemu wielokrotne ich czesanie i częste układanie fryzury nie ma wpływu na pogorszenie jakości. Ciemna karnacja i okulary przeciwsłoneczne tworzą optymistyczny, letni wizerunek modelki. Opakowanie zawiera liczne akcesoria do układania włosów oraz obrazkowe instrukcje wykonania przykładowych fryzur.
Do zestawu dołączony jest zestaw do makijażu, który można wykorzystać zarówno do umalowania zabawkowej głowy, jak i siebie.
Wszystkie elementy najwyższej jakości.


od 3 lat

Szczegóły

Tytuł: Głowa do czesania i stylizacji Hawaje duża (5246)
Podtytuł: od 3 lat
Producent: Klein
Kod paskowy: 4009847052469
Format:

Wysokość: 33 cm


Recenzje