Rach Ciach - mini (2103)
Wiek: 5+

Alexander

  • Format: 11 x 18 x 3,5 cm
  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
2 - 3 dni robocze + czas dostawy
Sugerowana cena
21,87 PLN
Nasza cena
16,00 PLN
Oszczędzasz 27%

Myślisz, że jesteś szybki? Myślisz, że masz dobrą pamięć? Rach - Ciach i przekonasz się czy masz rację!
W tej grze liczy się nie tylko szybkość, ale także dokładność i dobra pamięć. Układanie kolorowych wzorów tylko na pierwszy rzut oka wydaje się proste, ale pod presją czasu i innych graczy będzie nie lada wyzwaniem.
Na czym polega gra Rach Ciach?
Każdy z uczestników zabawy otrzymuje do dyspozycji plastikowy drążek wbity w podstawkę, na której układamy zestaw sześciu  kolorowych kostek z dziurką. Na środku stołu kładziemy planszę z pionkami oraz talię kart. Na kartach znajdują się przezabawne ilustracji składające się z układu od 3 do 6 kolorów odpowiadających kolorowi kostek, które znajdują się w posiadaniu graczy. Zadanie polega na tym, aby po odsłonięciu karty każdy z graczy jak najszybciej ułożył na swoim słupku wskazaną na karcie konfigurację. Ten kto pierwszy wykona zadanie, informuje o tym innych graczy sygnałem dźwiękowym.  Osoba, której się to uda, przesuwa swój pionek na planszy. Cała zabawa tkwi w tym, że odczytanie kolorów na karcie wymaga spostrzegawczości a kształt kostek i tempo rozgrywki prowokuje ich uciekanie. Wszystko to razem jest gwarancją wspaniałej zabawy i salw śmiechu.
Zawartość opakowania:
- plansza do gry,
- pionki -  3 szt.,
- czerwone kostki (3 szt.), fioletowe kostki (3 szt.), czarne kostki (3 szt.), zielone kostki (3 szt.), niebieskie kostki (3 szt.), żólte kostki (3 szt.),
- karty 25 szt.,
- instrukcja.
Liczba graczy: 3
Wiek: 5+Szczegóły

Tytuł: Rach Ciach - mini (2103)
Podtytuł: Wiek: 5+
Producent: Alexander
Kod paskowy: 5906018021035
Języki: polski
Rok wydania: 2018
Format: 11 x 18 x 3,5 cm
Oprawa: pudełko
Waga: 0.17 kg

Recenzje