Barbie On The Go Fioletowy samochód (FHV76/FHV79)
od 4 lat

Mattel

Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
47,59 PLN
Nasza cena
38,55 PLN
Oszczędzasz 19%Lalka Barbie On The Go Fioletowy samochód

Samochody i skutery z napędem potrafią naprawdę samodzielnie jeździć!
Wystarczy nacisnąć przycisk przypominający tablicę rejestracyjną, który znajduje się z tyłu każdego pojazdu! Koła z napędem pozwalają na jazdę po każdej płaskiej powierzchni.
I oczywiście idealnie pasują do zestawów do zabawy i torów dostępnych w serii On The Go (sprzedawane oddzielnie w zależności od dostępności).

Ruszające się główki małych lalek nadają im charakteru. Do wyboru słodkie kabriolety i sportowe skutery o wyrazistych kolorach, których styl podkreślają barwne naklejki i srebrzyste koła.
Lalki Barbie On The Go z łatwością mieszczą się na siedzeniach. Zginane biodra i kolana pozwalają lalkom siedzieć, a zaczep przy każdym skuterze utrzymuje lalkę w miejscu. Każda mała lalka ubrana jest w wyjątkowy strój ze zdejmowanym akcesorium pasującym do pojazdu. Kierowcy kabrioletów mają okulary przeciwsłoneczne, a kierowcy skuterów kaski. Ubranka lalek wyróżniają się żywymi kolorami, a także modnymi motywami i nadrukami.

10-centymetrowe małe lalki BarbieOn The Go zaprojektowano z myślą o wielkiej wyobraźni.
Młode marzycielki bez trudu odegrają mnóstwo fantastycznych historyjek i pozwolą marzeniom rozwinąć skrzydła razem z tymi lalkami i jeżdżącymi pojazdami. Zbierz wszystkie zabawki i akcesoria z serii Barbie On The Go, aby rozwinąć możliwości zabawy, ponieważ z Barbie możesz być kim chcesz (sprzedawane oddzielnie w zależności od dostępności).

Zawiera 10-centymetrową lalkę ze zdejmowanym akcesorium i pojazdem zasilanym baterią. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.


od 4 lat

Szczegóły

Tytuł: Barbie On The Go Fioletowy samochód (FHV76/FHV79)
Podtytuł: od 4 lat
Producent: Mattel
Kod paskowy: 887961529869

Recenzje