Tablet do rysowania CreoTab różowy (55561)
od 3 lat

TOOTTI

  • Format:

    146 x 224 x 7,31 mm

Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
49,45 PLN
Nasza cena
44,06 PLN
Oszczędzasz 11%Tablet do rysowania - Tootti CreoTab - różowy

  • Przekątna 8,5
  • Przycisk blokady ekranu
  • Idealne narzędzie do nauki rysowania i pisania, szkicowania, zostawiania notatek oraz ogłoszeń dla domowników
  • Bateria pozwalająca na 6 miesięcy użytkowania przy 250 zamazywaniach dziennie
  • Materiał wytrzymały na upadki i wyginanie
  • Szablon do nauki pisania, dwustronny rysik i bateria w zestawie
  • Używając CreoTab zamiast papieru ratujesz 3 drzewa w ciągu roku

Rysowanie to jedna z ulubionych zabaw dzieci na całym świecie. Nie ma w tym nic dziwnego czynność ta rozwija wyobraźnię, zdolności manualne, pozwala odkryć plastyczne talenty i przede wszystkim dostarcza wspaniałej rozrywki.

My również kochamy rysować, dlatego stworzyliśmy CreoTab lekki, wygodny tablet graficzny, który pozwala na kreowanie niezliczonych ilustracji czy notatek w bardzo prosty i ekologiczny sposób, bez wykorzystywania papieru i ryzyka ubrudzenia się tuszem.

Rysuj. Pisz. Kreuj.

Dzięki przełącznikowi blokady rysunek można łatwo zapisać, co uniemożliwi jego usunięcie lub za pomocą głównego przycisku wymazać i zająć się nowym projektem.

CreoTab doskonale nada się zarówno do szybkich szkiców, jak i bardziej skomplikowanych kształtów. Dołączany rysik zawiera dwie końcówki o różnej grubości, dzięki czemu użytkownik nie jest ograniczony do jednego stylu.

Tablet to również wspaniałe narzędzie do nauki pisania czytelny ekran i funkcja błyskawicznego zmazywania sprawiają, że trudno o wygodniejsze urządzenie pozwalające na ćwiczenie kaligrafii.

CreoTab doskonale nadaje się także do zostawiania notatek domownikom. Przekątna 8,5 cala zapewnia optymalny stosunek wygody do mobilności.

Najlepszy pomysł na prezent


Dzięki wysokiej jakości wykonania, niesamowitej funkcjonalności oraz nowoczesnemu wyglądowi CreoTab będzie idealnym prezentem dla małych, jak i większych użytkowników.


od 3 lat

Szczegóły

Tytuł: Tablet do rysowania CreoTab różowy (55561)
Podtytuł: od 3 lat
Producent: TOOTTI
Kod paskowy: 5902581655561
Format:

146 x 224 x 7,31 mm


Recenzje