Cymbergaj Piłka Nożna Poduszkowiec

Lean Toys

  • Format: op. 38 x 7,5 x 53
  • Oprawa: Kartonowa
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
39,99 PLN
Nasza cena
34,74 PLN
Oszczędzasz 14% Każdy z nas widział kiedyś grę zręcznościową nazywaną cymbergajem. U nas znajduje się jego nowoczesna, sportowa wersja, idealna dla fanów piłki nożnej. Prezentowana przez nas zabawka jest rewelacyjnym zestawem do gry zarówno w mieszkaniu, jak i na ogródku. Do rozpoczęcia szalonej zabawy wystarczy tylko płaska, gładka powierzchnia stolika. Gra cymbergaj zaprojektowana jest dla dwóch zawodników, jednak przyniesie ogromną frajdę nawet jednej osobie. Będzie to doskonały sposób na ćwiczenie strzelania bramek, w celu podniesienia swych umiejętności. Mecze piłki nożnej z wykorzystaniem przedstawionego zestawu z pewnością przyniosą każdemu dużo radości! Budowa boiska jest bardzo prosta, składa się z grubej, wytrzymałej planszy oraz dwóch plastikowych bramek znajdujących się po przeciwnych stronach. Zdobycie punktu jest ciekawym wyzwaniem, które wymaga sprytu i sprawności rąk. Dysk przypominający piłkę posiada swój napęd powietrzny, dlatego nigdy nie ma pewności, czy pofrunie dokładnie w tym kierunku, który wybrał zawodnik. Latającą piłkę można wyłączyć, by przesuwać ją po boisku tylko siłą uderzenia.
W skład zestawu wchodzą:
- 2 bramki,
- dwie rakietki do gry,
- jeden latający dysk,
- boisko,
- arkusz naklejek,
- barierki i chorągwie z flagami.
W zestawie znajdują się wszelkie elementy, ułatwiające zabawę, a także pozwalające na kreowanie jej wersji, duży arkusz naklejek zawiera flagi między innymi Republiki Południowej Afryki, Stanów Zjednoczonych, Paragwaju, Nowej Zelandii, Niemiec i Włoch, dzięki czemu zawodnicy mogą wybrać barwy swej drużyny.
Zabawkowa piłka zasilana jest 2 sztukami baterii AAA 1.5 V. Bo uruchomieniu go przełącznikiem znajdującym się w dolnej części, otwór w górnej części zasysa powietrze, wypuszczając je dołem, tworząc przy tym poduszkę powietrzną. Dysk unosi się, dryfując nad powierzchnią planszy, dzięki czemu będzie ona w nienaruszonym stanie. Boisko piłkarskie wraz z akcesoriami posiada certyfikat CE, zapakowane jest w kolorowe pudełko z motywami piłkarskim na górze posiada rączkę, która ułatwia przenoszenie gry.
Wymiary elementów zabawki:
- plansza: 42 cm x 62 cm x 6,5 cm,
- rakietka: 7,5 cm x 6,5 cm,
- dysk: 10 cm x 4 cm,
- bramka; 11 cm x 6,5 cm x 9 cm.

Szczegóły

Tytuł: Cymbergaj Piłka Nożna Poduszkowiec
Producent: Lean Toys
Kod paskowy: 1818912090502
Języki: polski
Rok wydania: 2018
Format: op. 38 x 7,5 x 53
Oprawa: Kartonowa

Recenzje

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także: