Łóżeczko turystyczne Joy z akcesoriami miętowe (KKJOY00MIN000Z)
od 0 miesięcy

Kinderkraft

  • Format:

    126 x 65 x 76 cm

Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
429,89 PLN
Nasza cena
367,56 PLN
Oszczędzasz 15%Łózeczko turystyczne Joy z akcesoriami

Bezpieczeństwo i komfort przede wszystkim!

Sen jest bardzo ważną częścią życia Dziecka. Gwarantuje mu prawidłowy, zrównoważony rozwój psychomotoryczny. Roczny maluch przesypia około 14 godzin na dobę, niemowlę ok. 16 godzin. Warto więc zadbać, by ten czas był zarówno bezpieczny, jak i efektywny. Łóżeczko JOY dzięki swojej budowie zapewnia bezpieczeństwo użytkowania nawet już od pierwszych dni życia. Stalowa rama o wzmocnionej konstrukcji zapewnia pełną stabilność, a miękki materiał gwarantuje odpowiednie zabezpieczenie bez potrzeby montowania dodatkowych ochraniaczy, jak w przypadku klasycznych łóżeczek ze szczebelkami. Dodatkowo, wykonany został z wysokiej jakości tkaniny, która jest bardzo łatwa do utrzymania w czystości.

Prosty system szybkiego składania/rozkładania, z podwójnym zabezpieczeniem przed złożeniem. Składa się do bardzo małych rozmiarów (76x20x20 cm), a dzięki specjalnej, dedykowanej torbie z otworami na kółka jest bardzo łatwe w transporcie.

Dla wygody Malucha i Rodzica, w codziennym użytkowaniu doskonale sprawdza się boczne wyjście zamykane na zamek błyskawiczny. Pozostałe boki łóżeczka wykonano z siatki, zapewniając kontakt z otoczeniem i możliwość obserwacji dziecka.

Niezbędne akcesoria
Łóżeczko JOY zostało wyposażone w przewiewną moskitierę. Z powodzeniem można korzystać z niego w podróży, przy otwartym oknie, a nawet na świeżym powietrzu gwarantując Dziecku spokojny sen.

Lekkie kołysanie pozwala Dziecku spokojnie zasnąć. Dzięki specjalnym płozom można w szybki i prosty sposób przeobrazić łóżeczko JOY, dodając mu funkcję bujania.

Łóżeczko JOY z powodzeniem może pełnić funkcję kojca. Wyposażone zostało w specjalne uchwyty zachęcające Dziecko do gimnastyki wspomagają naukę wstawania.

W zestawie znajduje się przewijak oraz dodatkowa, podwieszana podłoga dzięki czemu łóżeczko doskonale sprawdzi się już od pierwszych dni życia Dziecka.

Specjalna, dedykowana półeczka na akcesoria pozwoli mieć wszystkie kosmetyki, pieluszki czy zabawki pod ręką wygodnie i komfortowo.

W zestawie znajduje się również multimedialna karuzela z dźwiękiem, światełkami i 3 pluszowymi zabawkami. Dzięki niej Maluch będzie rozwijał funkcje kognitywne, wodząc wzrokiem za poruszającymi się zabawkami oraz nasłuchując dźwięków. Dodatkowo, kojące melodie oraz delikatne światełka doskonale sprawdzą się podczas zasypiania.


od 0 miesięcy

Szczegóły

Tytuł: Łóżeczko turystyczne Joy z akcesoriami miętowe (KKJOY00MIN000Z)
Podtytuł: od 0 miesięcy
Producent: Kinderkraft
Kod paskowy: 5902533908400
Format:

126 x 65 x 76 cm


Recenzje