Składany zestaw piękności oczy usta paznokcie

Lean Toys

  • Format: op. 33 x 7,5 x 34,5 cm
  • Oprawa: Pudełko z okienkiem
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
26,99 PLN
Nasza cena
24,07 PLN
Oszczędzasz 11%Zestawy piękności są czymś, co uwielbiają wszystkie dziewczynki. Zabawki te pozwalają im naśladować własne mamy i starsze siostry, a także urozmaicać zabawy, umożliwiając wcielenie się w rolę makijażystki, modelki czy księżniczki. Uważamy, że jest to świetna alternatywa dla podbierania kosmetyków, ponieważ te wchodzące w skład zestawu są bardzo bezpieczne i nietoksyczne, stworzone z myślą o dzieciach.
Prezentowany zestaw kosmetyków umieszczony jest w różowym pudełeczku w kształcie oryginalnego, ozdobnego ornamentu. Po odsłonięciu pierwszej warstwy oczom małej damy ukażą się dwie pacynki ułatwiające nakładanie produktu, a także osiem różnych kolorów brokatowych błyszczyków do ust, znajdują się tu klasyczne kolory w odcieniach różu, ale także te bardziej odważne: niebieski, fioletowy czy żółty. Bez obaw, błyszczyki pozostawiają tylko lśniącą poświatę na ustach dziewczynki, bez widocznego koloru. Kolejna warstwa zestawu piękności skrywa w sobie elementy pozwalające ozdobić paznokcie. Znajduje się tu różowy separator, pilniczek do paznokci oraz zestaw 12 sztuk plastikowych tipsów w różnych rozmiarach. Elementy te ozdobione są biało-niebieskimi kwiatuszkami. Odsłonięcie ostatniej części zestawu do makijażu sprawi każdej dziewczynce ogromną radość! Składają się na nią dwie szminki do ust: czerwona i różowa, a także pacynka do nakładania cieni na powieki.
Pigmenty posiadają sześć różnych kolorów: różowy, beżowy, niebieski, zielony, seledynowy i żółty.
Wymiary zestawu piękności: - złożony: 15 cm x 12,5 cm x 6 cm, - rozłożony: 28 cm x 28 cm x 1,5 cm. Przedstawiona zabawka dla małych modniś posiada certyfikat CE. Skład każdego kosmetyku opisany jest w tylnej części opakowania, dlatego warto je zachować. Zestaw przeznaczony jest dla dziewczynek powyżej 3. roku życia. Zabawka znajduje się w kolorowym, estetycznym kartoniku z witrynką, dzięki czemu jest rewelacyjnym pomysłem na prezent.

Szczegóły

Tytuł: Składany zestaw piękności oczy usta paznokcie
Producent: Lean Toys
Kod paskowy: 1818912227168
Języki: polski
Rok wydania: 2018
Format: op. 33 x 7,5 x 34,5 cm
Oprawa: Pudełko z okienkiem

Recenzje