Łamigłówki metalowe 9 sztuk Steampunk zestaw szary (108225)
Wiek: 8+

Eureka!

  • Format: 17 x 20 x 2 cm
  • Oprawa: Pudełko z okienkiem
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
37,00 PLN
Nasza cena
32,77 PLN
Oszczędzasz 12%

Dziewięć unikalnych łamigłówek w "starym stylu". Prawdziwa klasyka jeżeli chodzi o sposób wykończenia jak i samą zagadkę. Niektóre łamigłówki, zostały stworzone specjalnie na potrzeby Steampunkowych zestawów. Steampunk jest popularnym stylem artystycznym, inspirowanym epoką wiktoriańską. Symbolem tego okresu w Wielkiej Brytanii są maszyny parowe. Stąd cechami charakterystycznymi stylu, stają się między innymi: miedź, mosiądz oraz brąz połączony z ciemną skórą i zielonym aksamitem.
 
Eureka 3D Puzzle jest cenionym producentem łamigłówek w Europie. Różnorodny asortyment, niezmienna dbałość o wysoką jakość wykonania oraz duża troska o estetykę i wartość intelektualną oferowanych produktów zjednały firmie uznanie na całym świecie.
 
Wszystkie prezentowane łamigłówki świetnie sprawdzają się w zróżnicowanym towarzystwie. Bawią, uczą, zmuszają do myślenia i uwolnienia twórczej wyobraźni. Pozwalają na znalezienie "wspólnego języka" ludziom w różnym wieku i stają się początkiem wielkiej pasji, często łącząc całe rodziny wokół wspólnego hobby. 
 
Sprawdź, czy poradzisz sobie z rozwiązaniem rewelacyjnych łamigłówek belgijskiej firmy Eureka. A może masz wrodzoną zdolność do rozwiązywania zadań logicznych? Rozwiązujesz je szybciej niż inni? Proponujemy zapoznanie się z szalenie pomysłowymi i bardzo dobrze wykonanymi łamigłówkami, których rozwiązanie zapewni Ci godziny fantastycznej zabawy. W naszej ofercie prezentujemy łamigłówki logiczne dla osób w każdym wieku. Gwarantujemy duże zainteresowanie i udaną zabawę.
 
Pamiętaj! Szukaj rozwiązania BEZ UŻYCIA SIŁY, aby nie uszkodzić swojej łamigłówki.
 
Zawartość: 9 łamigłówek (2x poziom 1/4, 4x poziom 2/4, 1x poziom 3/4, 2x poziom 4/4).

Szczegóły

Tytuł: Łamigłówki metalowe 9 sztuk Steampunk zestaw szary (108225)
Podtytuł: Wiek: 8+
Producent: Eureka!
Seria: Wire Puzzles
Kod paskowy: 5425004732071
Języki: polski
Rok wydania: 2019
Format: 17 x 20 x 2 cm
Oprawa: Pudełko z okienkiem
Waga: 0.235 kg

Recenzje