Bańki mydlane pistolet niebieski zapasy dźwięki

Lean Toys

  • Oprawa: Blister
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
21,99 PLN
Nasza cena
19,43 PLN
Oszczędzasz 12%Pistolet na bańki mydlane to zabawka, która spodoba się każdemu dziecku zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom. Zabawa z jego wykorzystaniem umożliwia podziwianie szybujących w powietrzu tęczowych baniek mydlanych, które pięknie mienią się w różnych kolorach. Pistolet ten posiada wiele zalet: umila zabawę dźwiękami przypominającymi syrenę policyjną, a ponadto w czasie, w którym człowiek przy użyciu klasycznego zestawu jest w stanie zrobić tylko jedną bańkę, pistolet ten może zrobić ich dziesiątki.
Policyjny zestaw do robienia baniek mydlanych składa się z:
- pistoletu,
- 2 sztuk zapasowych płynów.
Obsługa zabawkowego pistoletu jest bardzo prosta, przedstawiono ją w obrazkowy sposób w tylnej części opakowania. Wystarczy odkręcić zakrętkę buteleczki z płynem, usunąć zabezpieczenie i wkręcić do pistoletu. Po każdorazowym naciśnięciu spustu z pistoletu zaczną wydostawać się przepiękne, kolorowe bańki mydlane. Po zakończonej zabawie należy odkręcić buteleczkę z płynem i odłożyć ją w bezpieczne miejsce. Innowacyjna formuła płynu sprawia, że jego skład jest bezpieczny i nietoksyczny, a bańki są niezwykle wytrzymałe i trwałe. Warto jednak pamiętać, by co jakiś czas czyścić pistolet. By to zrobić, należy odkręcić buteleczkę z płynem i przetrzeć maszynkę mokrą szmatką. Zabieg ten sprawi, że zabawkowy pistolet posłuży dziecku przez dłuższy czas, gwarantując mu fantastyczną zabawę.
Zabawkowy pistolet do baniek mydlanych przeznaczony jest dla wszystkich dzieci powyżej 3. roku życia.
Zasilany jest on 3 sztukami baterii AA 1,5V, które nie zostały dołączone do zestawu, jednak ich brak nie uniemożliwia zabawy. Pistolet na bańki posiada certyfikat CE, a jego produkcja jest zgodna z normą EN 71, co gwarantuje bezpieczeństwo płynące z użytkowania. Policyjny pistolet został zapakowany w blister, dzięki czemu wygląda bardzo estetycznie.  

Szczegóły

Tytuł: Bańki mydlane pistolet niebieski zapasy dźwięki
Producent: Lean Toys
Kod paskowy: 1818912069072
Języki: polski
Rok wydania: 2019
Oprawa: Blister

Recenzje