Hulajnoga Glider Air niebieska (100809)
od 3 lat

Yvolution

 • Format:
  • Hulajnoga: 55 x 25.5 x 66 cm
  • Koł
  Wysyłka:
  Niedostępna
Sugerowana cena
238,80 PLN
Nasza cena
182,68 PLN
Oszczędzasz 24%Hulajnoga Glider Air

Glider Air
Hulajnoga dla dzieci Glider Air sprawia, że jazda to pestka! Opatentowana technologia 'przechyl się by sterować' ma na celu zbudowanie pewności siebie i pomoc w opanowaniu nowych umiejętności. Hulajnoga posiada masywny hamulec dla tylnej stopy do awaryjnego zatrzymania! Idealny dla początkujących, trójkołowy design i wyjątkowo szeroka podstawa sprawia że hulajnoga jest niezwykle stabilna i zapewnia płynną jazdę. Wystarczająco lekka, aby dzieci mogły jeździć samodzielnie, jest to idealne do swoich pierwszych przygód na hulajnodze.

Glider Air vs Regularna hulajnoga
Glider Air ma unikalny system, który pozwala dzieciom sterować poprzez przechylanie się zamiast obracać kierownicą. Nowe doświadczenie z jazdy, ten delikatny ruch jest znacznie łatwiejszy dla młodych kierowców, aby zachować równowagę i płynność jazdy. Podstawa jest również szersza niż ma większość zwykłych hulajnóg, pozostawiając wystarczająco dużo miejsca do jazdy, mając obie stopy skierowane do przodu. Najlepszym sposobem, aby doświadczyć radości płynącej z jazdy na Gliderze, jest wzięcie jednego na jazdę testową!

Spędzajcie czas razem 
Może być trudno znaleźć aktywność, którą wszyscy w rodzinie lubią. Dzieci i dorośli często mają zupełnie inne wyobrażenie o tym, co czyni ich idealny weekend. Jazda na hulajnodze to świetny sposób na spalenie nadmiaru energii, możecie jeździć razem w swoim tempie. Dodatkowe ćwiczenie mogą nawet oznaczać, że możesz kilka razy w tygodniu opuścić siłownię! 

Opanuj jazdę do szkoły.
Przekształć poranną jazdę do szkoły z chaosu w spokój. Pozostawienie samochodu w domu pomaga wpleść ćwiczenia w codzienną rutynę bez zauważenia. Jest to również o wiele lepszy sposób na rozpoczęcie poranka, dając dzieciom szansę na spalenie energii, zanim dotrą do bram szkoły. Glider Air jest zaprojektowany tak, aby był wystarczająco lekki, abyś mógł go później nieść do domu.

Idealny prezent dla dzieci
Dla rodziców lub dziadków szukających w tym roku najfajniejszych prezentów, hulajnogi zawsze są zwycięzcami. Nie tradycyjna hulajnoga, Glider Air zapewnia rewolucyjne doświadczenie z jazdy i jest doskonałym sposobem na ukierunkowanie dzieci na uprawianie aktywności przez całe życie. Unikalny design pomaga im rozwinąć umiejętności fizyczne i emocjonalne, takie jak koordynacja, równowaga, świadomość przestrzenna i poczucie własnej wartości.

Mniej czasu przed ekranem
Współczesne życie oznacza, że często spędzamy zbyt dużo czasu przed ekranami. Uważamy, że najlepszą alternatywą dla technologii muszą być aktywności równie zabawne i wciągające. Hulajnogi są jednym z najbardziej satysfakcjonujących i zdrowych sposobów, jakie znamy, aby zachęcić dzieci do aktywności. Glider Air jest tak łatwy w prowadzeniu, że dzieci będą ścigał się po kilku minutach!


od 3 lat

Szczegóły

Tytuł: Hulajnoga Glider Air niebieska (100809)
Podtytuł: od 3 lat
Producent: Yvolution
Kod paskowy: 810118028915
Format:
 • Hulajnoga: 55 x 25.5 x 66 cm
 • Koł

Recenzje