Hulajnoga Glider To GO różowa (100808)
od 3 lat

Yvolution

  • Format:
    • Hulajnoga: 59 x 27.5 x 57-66.5 cm
    Wysyłka:
    Niedostępna
Sugerowana cena
383,03 PLN
Nasza cena
220,18 PLN
Oszczędzasz 43%Hulajnoga Glider To GO

Glider To-G
Pakiet Glider To-Go to prawdziwa zabawa! Najlepsze połączenie plecaka i hulajnogi, pozwalając dzieciom ścigać się rano do szkoły, jechać przed siebie na wycieczki do parku lub na wycieczki weekendowe. Dostępne są trzy tryby podróży: noś torbę jak plecak, przymocuj ją do hulajnogi lub przekształcić hulajnogę w wózek na kółkach. Jest to bezstresowy sposób poruszania się z punktu A do punktu B, dzięki czemu każda podróż jest okazją, aby pozwolić dzieciom spalić trochę energii i doskonalić ich umiejętności jeździeckie.

Glider To-Go vs Regularna hulajnoga
Glider To-Go to sama w sobie niesamowita hulajnoga. Trójkołowy projekt i regulowana technologia "przechyl się by sterować" sprawiają, że dzieci mogą sterować przechyleniem się w zakrętach, zamiast obracać kierownicą, co pomaga im poprawić równowagę i jeździć na hulajnodze odpowiednio do ich poziomu umiejętności. Glider To-Go posiada tylny hamulec i regulowaną kierownicę, to pierwsza hulajnoga tego rodzaju, która łączy hulajnogę i plecak w jednym!

Opanuj jazdę do szkoły.
Glider To-Go praktycznie na nowo definiuje jazdę do szkoły. Plecak wykonany jest z łatwego w czyszczeniu materiału z elastycznymi bocznymi kieszeniami, idealnego na przybory szkolne lub na suchy prowiant na lunch. Torba można bezpiecznie przymocować do przedniej części ramy, pozwalając dzieciom na jazdę do szkoły, a następnie można odpiąć ją przed drzwiami szkoły i nosić torbę jako wygodny plecak. Składana rama posiada nawet trwały silikonowy uchwyt, ułatwiający przenoszenie ją w drodze do domu.

Pierwsza hulajnoga tego rodzaju
Ta hulajnoga dla dzieci jest wyposażona w innowacyjną technologię z opatentowanego systemu przecylania się przy skręcie, który uczy dzieci fizycznych umiejętności, takich jak równowaga, świadomość przestrzenna i koordynacja, w trzech trybach, które pozwalają dzieciom podróżować we własnym tempie. Torba przyczepia się do ramy, pociągając za dźwignię w górnej części trzonka kierownicy. System uchwytów został zaprojektowany tak, aby wytrzymać wstrząsy i zakręty, utrzymując torbę na miejscu nawet na najszybszych przejażdżkach.

Bezpieczeństwo przede wszystkim
Torba jest zamontowana z przodu (z dala od kierowcy) w celu uzyskania maksymalnej kontroli. Konstrukcja z szeroką podstawą i trzema kołami jest o wiele bardziej stabilna niż zwykła hulajnoga, dzięki czemu dzieci mogą łatwiej utrzymać równowagę i sunąć z prędkością. Dodaliśmy gładkie kółka PU zapewniające wytrzymałość i antypoślizgową taśmę samoprzylepną dla bezpieczeństwa nawet w deszczową pogodę. Glider To-Go wyposażony jest również w uchwyty z gumy silikonowej zapewniające wygodę i łatwy w obsłudze hamulec tylny do zatrzymywania awaryjnego!

Najlepszy prezent dla dzieci
Niezależnie od tego, czy szukasz nowej hulajnogi dla dzieci w nadchodzącym roku szkolnym, czy zestawu kółek do miejskich przygód, Glider To-Go to idealne połączenie praktyczności i zabawy. Teraz Twoje dziecko może wybrać jeden z trzech rodzajów transportu (plecak, hulajnoga lub wózek na kółkach), aby zabrać je wszędzie do szkoły lub na weekendowe przejażdżki w parku. W przypadku krótszych podróży możesz zostawić torbę w domu i jeździć jak na zwykłej hulajnodze!


od 3 lat

Szczegóły

Tytuł: Hulajnoga Glider To GO różowa (100808)
Podtytuł: od 3 lat
Producent: Yvolution
Kod paskowy: 810118028908
Format:
  • Hulajnoga: 59 x 27.5 x 57-66.5 cm

Recenzje