Rowerek trójkołowy Jazz Denim (KKRJAZZDEN0000)
od 9 miesięcy

Kinderkraft

  • Format:

    47 x 97 x 88-94 cm

Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
493,25 PLN
Nasza cena
355,15 PLN
Oszczędzasz 28%ROWEREK JAZZ

  • 4w1
  • Kompaktowość
  • Mobilność

Funkcjonalny rowerek 4 w 1
Trójkołowiec Jazz to rowerek, który rośnie razem z dzieckiem. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom łączy w sobie aż 4 produkty, a Ty z łatwością dopasujesz go do wieku i umiejętności motorycznych Twojego malucha.

Kompaktowość i mobilność
Łatwość składania, bez demontażu żadnej części, ułatwia transport rowerka. Po złożeniu stoi samodzielnie i można go ciągnąć jak walizkę.

Składany podnóżek
Podnóżek umożliwia dziecku oparcie nóg, jeśli maluch zmęczy się w trakcie jazdy. Kiedy nie jest potrzebny, można go złożyć i schować.

Wypinana barierka
Otwierana, miękka barierka zapewnia dodatkową ochronę dziecka, a możliwość demontażu sprawia, że nie ogranicza ona ruchów starszego dziecka.

Praktyczny worek-plecak
Zawieszony z tył rowerka materiałowy worek, to świetne rozwiązanie na drobiazgi niezbędne podczas spaceru. Można go także założyć na plecy.

Funkcja "wolnego koła"
Możliwość blokady pedałów w przednim kole umożliwia pedałowanie bez napędzania rowerka. Nieprzebijalna pianka chroni koła przed uszkodzeniami.

Hamulce przy tylnych kołach
Zamontowane przy tylnych kołach hamulce zwiększają bezpieczeństwo dziecka podczas przystanków oraz w trakcie wkładania malucha do rowerka.

Rączka dla rodzica
Znajdująca się z tyłu rowerka rączka ma regulowaną wysokość, co umożliwia dopasowanie jej do wzrostu rodzica. Ułatwia także sterowanie rowerkiem.

Dzwonek
Dzwonek zamontowany na kierownicy umożliwia dziecku ostrzeganie przechodniów i rowerzystów.

Składana budka
Duża, składana budka, z możliwością regulacji konta nachylenia, zapewnia dziecku ochronę przed słońcem. Budkę można również zdemontować.


od 9 miesięcy

Szczegóły

Tytuł: Rowerek trójkołowy Jazz Denim (KKRJAZZDEN0000)
Podtytuł: od 9 miesięcy
Producent: Kinderkraft
Kod paskowy: 5902533910816
Format:

47 x 97 x 88-94 cm


Recenzje