Łóżeczko Co-sleeping Next2me Magic White Snow (06079584300000)
od 0 miesięcy

Chicco

  • Format:
    • Wymiary łóżeczka po rozłożeniu: 66/81
    Wysyłka:
    Niedostępna
Sugerowana cena
1264,64 PLNŁóżeczko Co-sleeping Next2Me Magic White Snow

Łóżeczko dostawne Chicco Next2Me śpimy i śnimy razem!

Chicco Next2Me to łóżeczko przystawne, które można przymocować do łóżka rodziców. Dzięki temu nocne karmienie dziecka staje się o wiele prostsze! Co więcej, nie trzeba wybierać pomiędzy spaniem dziecka w łóżeczku a spaniem z rodzicami!

W Chicco lubimy wszystko to, co sprzyja prawidłowemu rozwojowi dziecka i wygodzie rodziców! Łóżeczko dostawne Next2Me służy do co-sleepingu, czyli spania z dzieckiem w niedalekiej odległości przy jednoczesnym zachowaniu własnej przestrzeni zarówno dziecka, jak i rodzica. Spanie blisko dziecka buduje więź i wzmacnia poczucie bezpieczeństwa maluszka, który przez cały czas czuje obecność i zapach rodzica. Dodatkowo, rodzic w nocy nie musi się martwić, czy z dzieckiem wszystko w porządku wystarczy na nie spojrzeć!

Łóżeczko dostawka do łóżka Chicco Next2Me rozwiązuje wiele problemów jednocześnie: zapewnia bliskość rodziców w nocy i pozwala na zachowanie własnej przestrzeni. Gdy maluszek budzi się na karmienie, wystarczy delikatnie go przysunąć do siebie nie trzeba wstawać! Ponadto, przez cały czas jesteśmy na wyciągnięcie ręki i nie musimy się obawiać o bezpieczeństwo naszej pociechy.

Dostawka do łóżka dla niemowlaka Next2Me sprawi, że Wasze noce będą spokojne, a rano obudzicie się bardziej wypoczęci!


od 0 miesięcy

Szczegóły

Tytuł: Łóżeczko Co-sleeping Next2me Magic White Snow (06079584300000)
Podtytuł: od 0 miesięcy
Wydawnictwo: Chicco
Kod paskowy: 8058664108954
Format:
  • Wymiary łóżeczka po rozłożeniu: 66/81

Recenzje