Lego Juniors: Karnawałowa kolejka (10771)
Wiek: 4+

Lego

  • Format: 26x19x5 cm
  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
98,68 PLN
Nasza cena
75,66 PLN
Oszczędzasz 24%Wprowadź swojego malucha w świat karnawałowych emocji z filmu Toy Story 4 wytwórni Disney Pixar w zestawie LEGO(R) 4+ 10771 Karnawałowa kolejka! Ten pełen akcji zestaw został zaprojektowany z myślą o przedszkolakach i małych dzieciach. Zawiera kolorową kolejkę górską z trzema wagonikami, sześcioma wytrzymałymi fragmentami toru i dużym łukiem wejściowym z bramką obrotową. Specjalna podstawka startowa pozwala nawet zupełnym nowicjuszom poczuć dumę z samodzielnego złożenia budynków, pojazdów i nie tylko. W tym ciekawym zestawie dla przedszkolaków znajdziesz również uroczy wózek z lodami, balonikiem i pizzą. Zestaw zawiera proste instrukcje, które pomogą zacząć budowanie i zabawę, a młodym miłośnikom karnawału wyjaśnią cel poszczególnych etapów budowania. Dzięki temu dzieci rozwijają wyobraźnię i pewność siebie, poznając świat budowania z klocków LEGO w ciekawej scenerii z filmów Toy Story. W komplecie minifigurki Buzza Astrala i kosmity.
- Zestawy LEGO(R) 4+ są zaprojektowane z myślą o małych dzieciach. Budowanie tych ciekawych modeli jest bardzo łatwe, co pomaga początkującym konstruktorom LEGO rozwijać pewność siebie.
- W zestawie dwie minifigurki postaci z filmu Toy Story: Buzz Astral i kosmita.
- Kolejka górska ma duży łuk wejściowy, flagi, kamerę, bramkę obrotową na wejściu, sześć fioletowych fragmentów toru oraz specjalną podstawkę startową, która pozwoli Twojemu dziecku szybko zabrać się do budowania z klocków LEGO(R) i zabawy w emocjonującym świecie filmu Toy Story 4 wytwórni Disney Pixar.
- W tym emocjonującym zestawie znajdziesz też trzy wagoniki kolejki oraz wózek z lodami i balonikiem.
- Akcesoria: kamera, lody i pizza.
- Maluchom spodoba się odgrywanie emocjonujących scen z filmu Toy Story i wymyślanie własnych historii.
- Zestawy LEGO(R) 4+ wprowadzą Twoje dziecko w świat ulubionych postaci z filmów i seriali oraz bohaterów życia codziennego.
- Początkowe zestawy LEGO(R) 4+, znane wcześniej pod nazwą LEGO Juniors, można łączyć ze wszystkimi zestawami konstrukcyjnymi LEGO.
- Zestaw konstrukcyjny z filmu Toy Story 4 to doskonały prezent dla przedszkolaków i małych dzieci.
- W aplikacji LEGO(R) Life znajdziesz cyfrowe rozszerzenie modelu.
- Kolejka górska z łukiem ma ok. 10 cm wysokości, 28 cm szerokości i 29 cm głębokości.
- Każdy wagonik ma ok. 16 cm długości i 3 cm szerokości.
- Wózek z pizzą i balonikiem ma ok. 7 cm wysokości i 4 cm długości.

Szczegóły

Tytuł: Lego Juniors: Karnawałowa kolejka (10771)
Podtytuł: Wiek: 4+
Producent: Lego
Seria: Lego Juniors
ISBN: 5702016477863
Format: 26x19x5 cm
Oprawa: pudełko

Recenzje