Lego Juniors: Karnawałowe szaleństwo Chudego (10770)
Wiek: 4+

Lego

  • Format: op. 26 x 38 x 6 cm
  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
258,85 PLN
Nasza cena
135,45 PLN
Oszczędzasz 48%

Wprowadź swojego malucha w świat karnawałowych emocji z filmu Toy Story wytwórni Disney Pixar w zestawie LEGO 4+ 10770 Karnawałowe szaleństwo Chudego i Buzza! Ten pełen akcji zestaw konstrukcyjny został zaprojektowany z myślą o przedszkolakach i małych dzieciach. Zawiera kolorową strzelnicę karnawałową z dużym szyldem i laserową armatką oraz specjalną podstawką startową, która pozwala nawet zupełnym nowicjuszom poczuć dumę z samodzielnego złożenia budynków, pojazdów i nie tylko. W tym ciekawym zestawie dla przedszkolaków znajdziesz również karuzelę Terrorantulę z ruchomymi ramionami, dwa samochodziki z podwoziami startowymi oraz lodziarnię wyposażoną w kasę, stolik, ławki oraz szyld. Zestaw zawiera proste instrukcje, które pomogą zacząć budowanie i zabawę, a młodym miłośnikom karnawału wyjaśnią cel poszczególnych etapów budowania. Dzięki temu dzieci rozwijają wyobraźnię i pewność siebie, poznając świat budowania z klocków LEGO w znajomej scenerii z filmów Toy Story. W komplecie są minifigurki Chudego, Buzza Astrala i Bou oraz figurki LEGO Kaczuszki i Króliczka.
- Zestawy LEGO 4+ są zaprojektowane z myślą o małych dzieciach. Budowanie tych ciekawych modeli jest bardzo łatwe, co pomaga początkującym konstruktorom LEGO rozwijać pewność siebie.
- W zestawie trzy minifigurki postaci z filmu Toy Story: Chudy, Buzz Astral i Bou oraz figurki LEGO Kaczuszki i Króliczka.
- Karnawałowa strzelnica ma elementy z dekoracją rakiety, które można przewrócić, oraz osobną, działającą armatkę, a także podstawkę startową i ścianę z dekoracją, które pozwolą Twojemu dziecku szybko zabrać się do budowania z klocków LEGO i zabawy w emocjonującym świecie filmu Toy Story wytwórni Disney Pixar. W komplecie jest też lodziarnia z kasą, stołem i ławkami.
- W tym uroczym zestawie znajduje się też obracająca się karuzela Terrorantula z ruchomymi ramionami oraz dwa samochodziki na podwoziach startowych.
- Akcesoria: sześć klocków służących jako amunicja, skrzynia, trzy elementy z nadrukiem rakiety, duże lody, dwa małe lody, deser lodowy, łyżka do lodów, wiaderko i laska pasterska Bou.
- Odtwórz ze swoim maluchem emocjonujące sceny z filmu Toy Story lub wymyślcie własne historie.
- Zestawy LEGO 4+ wprowadzą Twoje dziecko w świat ulubionych postaci z filmów i seriali oraz bohaterów życia codziennego.
- Zestawy LEGO 4+, znane wcześniej pod nazwą LEGO Juniors, są zgodne ze wszystkimi zestawami do kreatywnego budowania LEGO.
- Kreatywny zestaw z filmu Toy Story 4 to doskonały prezent dla przedszkolaków i małych dzieci.
- Strzelnica karnawałowa ma ok. 10 cm wysokości, 12 cm szerokości i 3 cm głębokości.
- Każdy samochodzik ma ok. 9 cm wysokości, 3 cm długości i 3 cm szerokości.
- Lodziarnia ma ok. 11 cm wysokości, 6 cm szerokości i 8 cm głębokości.
- Terrorantula ma ok. 8 cm wysokości, 19 cm szerokości i 19 cm głębokości.

Szczegóły

Tytuł: Lego Juniors: Karnawałowe szaleństwo Chudego (10770)
Podtytuł: Wiek: 4+
Producent: Lego
Seria: Lego Juniors
Kod paskowy: 5702016367751
Format: op. 26 x 38 x 6 cm
Oprawa: pudełko

Recenzje

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także: