Lego Marvel Super Heroes: Odrzutowiec Starka i atak dronów (76130)
Wiek: 8+

Lego

  • Format: 38x26x7 cm
  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
309,86 PLN
Nasza cena
237,55 PLN
Oszczędzasz 24%Happy Hogan, Nick Fury i Spider-Man czekają na Twoją pomoc w powietrznej walce z Mysterio w zestawie LEGO Marvel Spider-Man 76130 Odrzutowiec Starka i atak dronów. Ten pełen akcji zestaw ze Spider-Manem przedstawia samolot odrzutowy Starka z dwoma miotaczami klocków, ruchomymi skrzydłami, komorą na bomby energetyczne, kokpitem z miejscem na dwie minifigurki, siedzeniem dla pasażera z tyłu, na którym można posadzić Spider-Mana, oraz funkcją otwierania włazu. Wystarczy nacisnąć przycisk na wierzchu odrzutowca, by zrzucić bomby energetyczne lub opuścić w dół Spider-Mana na pajęczynie. W tym pomysłowym zestawie znajdują się również dwa drony strzelające klockami i cztery minifigurki, dzięki którym można odgrywać sceny z filmu Marvela o superbohaterach Spider-Man: Daleko od domu.
- W tym zestawie dla dzieci znajdują się cztery minifigurki ze świata Marvela: Happy Hogan, Nick Fury, Spider-Man oraz Mysterio.
- W kokpicie odrzutowca Starka znajdują się dwa siedzenia dla pilotów, którymi są Happy Hogan i Nick Fury, a także naklejki przedstawiające panel sterowania, dwa pistolety oraz siedzenie dla pasażera, na którym można posadzić Spider-Mana. Samolot ma również funkcję otwierania włazu z miejscem do przyczepienia pajęczyny Spider-Mana, komorę bombową z tyłu na trzy bomby energetyczne do zbudowania, ruchome skrzydła oraz dwa miotacze klocków.
- Wystarczy nacisnąć przycisk na wierzchu odrzutowca, by otworzyć właz i zrzucić bomby energetyczne lub opuścić w dół Spider-Mana na pajęczynie.
- Każdy z dronów do zbudowania ma dwa miotacze klocków.
- Uzbrojenie takie jak pistolet Happy'ego Hogana, miotacz Nicka Fury'ego oraz klocki mocy energetycznych Mysterio umożliwią pomysłową zabawę zestawem.
- W tym zestawie z serii Marvel znajdziesz również pajęczynę dla minifigurki Spider-Mana.
- Minifigurki Nicka Fury'ego oraz Mysterio to nowości na maj 2019 r.
- Ten ciekawy zestaw do zbudowania dla dzieci pozwoli Ci odtworzyć pasjonujące sceny z filmu Marvela o superbohaterach Spider-Man: Daleko od domu.
- Zestawy konstrukcyjne 76128 Bitwa z Molten Manem oraz 76129 Atak Hydro-Mana zapewnią jeszcze więcej kreatywnej zabawy w pełnym akcji świecie Spider-Mana.
- Odrzutowiec Starka ma ok. 10 cm wysokości, 38 cm długości i 25 cm szerokości.
- Każdy z dronów ma ok. 4 cm długości, 4 cm szerokości i 2 cm wysokości.

Szczegóły

Tytuł: Lego Marvel Super Heroes: Odrzutowiec Starka i atak dronów (76130)
Podtytuł: Wiek: 8+
Producent: Lego
Seria: Lego Marvel Super Heroes
ISBN: 5702016369724
Format: 38x26x7 cm
Oprawa: pudełko

Recenzje