Lego Marvel Super Heroes: Atak Hydro - Mana (76129)
Wiek: 7+

Lego

  • Format: 26x28x8 cm
  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
202,30 PLN
Nasza cena
149,56 PLN
Oszczędzasz 27%Dołącz do romantycznej wycieczki Petera Parkera i MJ do Wenecji, a potem pomóż obronić miasto przed straszliwym wodnym potworem w zestawie LEGO(R) Marvel Spider-Man 76129 Atak Hydro-Mana. Ten pełen akcji model do zbudowania przedstawia położoną nad kanałem kawiarenkę z ekspresem do zbudowania, stolikiem na zewnątrz, siedzeniami dla minifigurek oraz funkcją wybuchania. W zestawie jest też most z funkcją wybuchania i miejscami do przyczepiania minifigurek oraz podziemny kanał ściekowy z figurką LEGO szczura. Do tego znajdziesz w nim gondolę i cztery minifigurki z bronią i akcesoriami, w tym wymienną głowę Spider-Mana dla Petera Parkera oraz dziewięć klocków przedstawiających pajęczynę. Wszystkie elementy ułatwiają pomysłową zabawę i odtwarzanie scen z filmu Marvela o superbohaterach Spider-Man: Daleko od domu.
W tym zestawie ze Spider-Manem znajdują się cztery minifigurki ze świata Marvela: MJ, Peter Parker, Mysterio oraz Hydro-Man, a do tego figurka LEGO szczura.
Model przedstawia scenę z Wenecji z kawiarenką położoną nad kanałem, mostem, gondolą oraz wodną podstawką do zbudowania dla Hydro-Mana.
Kawiarenka ma wieżę z miejscami do przyczepienia minifigurek i pajęczyn, ogród z roślinami na dachu, zbudowany z klocków ekspres do kawy oraz miejsce do siedzenia na zewnątrz.
Na zewnątrz budynku znajduje się funkcja wybuchania, stolik zbudowany z klocków, kubek kawy, kawałek pizzy i klocki przedstawiające gazety. Są tam też dwa siedzenia dla minifigurek, latarnia do zbudowania z klocków oraz kwiaty.
Most ma funkcję wybuchania oraz miejsca do przyczepienia minifigurek i pajęczyn. Pod spodem znajduje się kanał ściekowy z figurką szczura LEGO, kawałkiem pizzy i klejnotem.
Gondola ma dwa siedzenia dla minifigurek i wiosło.
Włącz funkcje wybuchania w kawiarni i na moście, by zrzucić minifigurki do kanału.
Rozbierz i przebuduj wodną podstawkę Hydro-Mana, ustawiając potwora na różnych wysokościach.
Dwa klocki energetycznych mocy Mysterio umożliwią pomysłową zabawę tym zestawem z superbohaterami.
Akcesoria: wymienna głowa Spider-Mana dla minifigurki Petera Parkera oraz dziewięć różnych klocków przedstawiających pajęczynę, które można przyczepiać do modeli, minifigurek i broni.
Peter Parker, Mysterio i Hydro-Man to nowości na maj 2019 r.
Ten ciekawy zestaw do zbudowania dla dzieci pozwoli Ci odtworzyć pasjonujące sceny z filmu Marvela o superbohaterach Spider-Man: Daleko od domu.
Zestawy konstrukcyjne 76128 Bitwa z Molten Manem oraz 76130 Odrzutowiec Starka i atak dronów zapewnią jeszcze więcej zabawy w świecie Spider-Mana.
Scena z Wenecji ma ok. 17 cm wysokości, 25 cm szerokości i 9 cm głębokości.
Gondola ma ok. 3 cm wysokości, 9 cm długości i 3 cm szerokości.
Wodna podstawka Hydro-Mana do zbudowania ma ok. 7 cm wysokości, 6 cm szerokości i 6 cm głębokości.

Szczegóły

Tytuł: Lego Marvel Super Heroes: Atak Hydro - Mana (76129)
Podtytuł: Wiek: 7+
Producent: Lego
Seria: Lego Marvel Super Heroes
ISBN: 5702016369717
Format: 26x28x8 cm
Oprawa: pudełko

Recenzje

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także: