Lego Juniors: Toys Story 4 - Przygoda Buzza (10768)
Wiek: 4+

Lego

  • Format: op. 19 x 26 x 7 cm
  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
106,40 PLN
Nasza cena
83,46 PLN
Oszczędzasz 22%

Wprowadź swojego malucha w świat zabawy z uroczym zestawem LEGO 4+ 10768 Przygoda Buzza i Bou na placu zabaw z filmu Toy Story 4 wytwórni Disney Pixar. Ten uroczy zestaw został zaprojektowany z myślą o przedszkolakach i małych dzieciach. Zawiera piętrowy domek do zabawy z kuchnią, zjeżdżalnią, mostem, ścianką wspinaczkową, platformą z okrągłym oknem oraz specjalną podstawką startową, która pozwala nawet zupełnym nowicjuszom poczuć dumę z samodzielnego złożenia pojazdów, budynków i nie tylko. Na ślicznym placu zabaw znajdziesz również karuzelę i ruchome krzaki pod mostem, w których znajduje się kryjówka i schowek na skunksomobil. Zestaw zawiera proste instrukcje, które pomogą zacząć budowanie i zabawę, a młodym poszukiwaczom przygód wyjaśnią cel poszczególnych kroków budowania. Dzięki temu dzieci rozwijają wyobraźnię i pewność siebie, poznając świat budowania z klocków LEGO w scenerii znanej z filmów Toy Story. W komplecie minifigurki Buzza Astrala, Bou i Gabby Gabby.
- Zestawy edukacyjne LEGO 4+ są zaprojektowane z myślą o przedszkolakach i małych dzieciach. Budowanie tych ciekawych zestawów jest bardzo łatwe, co pomaga rozwijać pewność siebie początkujących konstruktorów LEGO.
- W zestawie trzy minifigurki z filmu Toy Story 4: Buzz Astral, Bou i Gabby Gabby.
- W komplecie piętrowy domek do zabawy z kuchnią, zjeżdżalnią, ruchomymi krzakami pod mostem, ścianką wspinaczkową i platformą z okrągłym oknem. - Dołączona do zestawu podstawka startowa pozwoli Twojemu dziecku szybko zabrać się do budowania z klocków LEGO(R) i zabawy w emocjonującym świecie filmu Toy Story 4 wytwórni Disney
Pixar.
- Ten uroczy model zawiera też karuzelę i skunksomobil.
- W zestawie nowe drzewka LEGO wyprodukowane z ekologicznego plastiku pochodzenia roślinnego.
- Akcesoria: laska pasterska Bou, patelnia i jajko.
- Odtwórz ze swoim maluchem emocjonujące sceny z filmu Toy Story lub wymyślcie własne historie.
- Zestawy LEGO 4+ wprowadzą Twojego przedszkolaka w świat ulubionych postaci z filmów i seriali oraz bohaterów życia codziennego.
- Zestawy do budowania LEGO 4+, znane wcześniej pod nazwą LEGO Juniors, można łączyć ze wszystkimi zestawami konstrukcyjnymi LEGO.
- Zestaw konstrukcyjny z filmu Toy Story 4 to doskonały prezent dla przedszkolaków i małych dzieci.
- Domek do zabawy ma ok. 17 cm wysokości, 25 cm szerokości i 12 cm głębokości.
- Karuzela ma ok. 6 cm szerokości i 7 cm głębokości.
- Skunksomobil ma ok. 14 cm długości i 3 cm szerokości

Szczegóły

Tytuł: Lego Juniors: Toys Story 4 - Przygoda Buzza (10768)
Podtytuł: Wiek: 4+
Producent: Lego
Seria: Lego Juniors
Kod paskowy: 5702016367737
Format: op. 19 x 26 x 7 cm
Oprawa: pudełko

Recenzje