Lego Marvel Super Heroes: Bitwa z Molten Manem (76128)
Wiek: 7+

Lego

  • Format: op. 6.2 x 22.2 x 26.2 cm
  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
152,13 PLN
Nasza cena
117,66 PLN
Oszczędzasz 23%

Zbuduj imponującego ognistego potwora i odegraj emocjonującą walkę w zestawie LEGO(R) Marvel Spider-Man 76128 Bitwa z Molten Manem. Mechaniczny Molten Man do zbudowania ma ruchome kończyny, chwytne pazury, szybkostrzelne działko na sześć klocków, klocki przedstawiające płynną lawę oraz miejsca, do których można przyczepić minifigurki. Do jego ciała zamocowane są roztapiające się przedmioty, takie jak pół samochodu, latarnia i sygnalizacja świetlna. W tym zestawie z serii Marvel znajdziesz trzy minifigurki Spider-Mana, Mysterio i strażaka z bronią oraz akcesoriami, dzięki którym można odegrać emocjonujące sceny z filmu Marvela Spider-Man: Daleko od domu.
Cechy zabawki:
- W tym zestawie konstrukcyjnym ze Spider-Manem znajdują się trzy minifigurki ze świata Marvela: Spider-Man, Mysterio i strażak.
- Mechaniczny Molten Man do zbudowania ma ruchome kończyny, chwytne pazury, szybkostrzelne działko na sześć klocków, klocki przedstawiające płynną lawę oraz miejsca, do których można przyczepić minifigurki. Do jego ciała zamocowane są roztapiające się przedmioty, takie jak pół samochodu, latarnia i sygnalizacja świetlna.
- W tym zestawie ze Spider-Manem znajdziesz broń dla minifigurek: pajęczynowy plecak Spider-Mana i klocki energetycznych mocy Mysterio.
- Akcesoria: zbudowana z klocków gaśnica strażacka do pomysłowej zabawy.
- Minifigurka Spider-Mana z serii Marvel ma nowy, czarno-szary nadruk kombinezonu do skradania się (nowość na maj 2019 r.). Minifigurka Mysterio również jest nowa.
- Ten kreatywny zestaw do zbudowania pozwoli Ci odtworzyć pasjonujące sceny z filmu Spider-Man: Daleko od domu.
- Zestawy konstrukcyjne 76129 Atak Hydro-Mana oraz 76130 Odrzutowiec Starka i atak dronów zapewnią jeszcze więcej zabawy w świecie Spider-Mana.
- Figurka Molten Mana do zbudowania ma ok. 18 cm wysokości.
- Liczba elementów: 294
Wiek: 7+


Szczegóły

Tytuł: Lego Marvel Super Heroes: Bitwa z Molten Manem (76128)
Podtytuł: Wiek: 7+
Producent: Lego
Seria: Lego Marvel Super Heroes
Kod paskowy: 5702016369700
Format: op. 6.2 x 22.2 x 26.2 cm
Oprawa: pudełko

Recenzje