Puzzle 3D Cars: Hummer H2 - poziom 3/4 (105692)
Wiek: 8+

Eureka!

  • Format: 13 x 22 x 6 cm
  • Oprawa: Pudełko
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
69,00 PLN
Nasza cena
59,41 PLN
Oszczędzasz 14%

Eureka 3D Puzzle jest cenionym producentem łamigłówek w Europie. Różnorodny asortyment, niezmienna dbałość o wysoką jakość wykonania oraz duża troska o estetykę i wartość intelektualną oferowanych produktów zjednały firmie uznanie na całym świecie.
 
Hummer H2 z serii 3D Cars to 70 plastikowych puzzli. Twoim zadaniem jest złożenie trójwymiarowego modelu samochodu w skali 1:32. Okazuje się, że pozornie prosta czynność, w tych okolicznościach staje się nie lada wyzwaniem.
 
Wszystkie prezentowane łamigłówki świetnie sprawdzają się w zróżnicowanym towarzystwie. Bawią, uczą, zmuszają do myślenia i uwolnienia twórczej wyobraźni. Pozwalają na znalezienie "wspólnego języka" ludziom w różnym wieku i stają się początkiem wielkiej pasji, często łącząc całe rodziny wokół wspólnego hobby. 
 
Sprawdź, czy poradzisz sobie z rozwiązaniem rewelacyjnych łamigłówek belgijskiej firmy Eureka. A może masz wrodzoną zdolność do rozwiązywania zadań logicznych? Rozwiązujesz je szybciej niż inni? Proponujemy zapoznanie się z szalenie pomysłowymi i bardzo dobrze wykonanymi łamigłówkami, których rozwiązanie zapewni Ci godziny fantastycznej zabawy. W naszej ofercie prezentujemy łamigłówki logiczne dla osób w każdym wieku. Gwarantujemy duże zainteresowanie i udaną zabawę.
 
Pamiętaj! Szukaj rozwiązania BEZ UŻYCIA SIŁY, aby nie uszkodzić swojej łamigłówki. 
 
Zawartość: 70 puzzli.

Szczegóły

Tytuł: Puzzle 3D Cars: Hummer H2 - poziom 3/4 (105692)
Podtytuł: Wiek: 8+
Producent: Eureka!
Seria: Puzzle 3D Cars
ISBN: 5425004734136
Format: 13 x 22 x 6 cm
Oprawa: Pudełko

Recenzje

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także: