Łamigłówka Huzzle Cast Infinity - poziom 6/6 (107371)

Hanayama

  • Format: 12 x 7,5 x 4,5 cm
  • Oprawa: Pudełko
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
66,00 PLN
Nasza cena
59,36 PLN
Oszczędzasz 11%

Łamigłówka nazwana została "nieskończoność", nie tylko ze względu na jej kształt. Także dlatego, że ruch jej elementów trwa... i trwa... i trwa..., dopóki nie znajdziesz rozwiązania. Nie daj się zwieść! Łamigłówka jest o wiele trudniejsza niż to się wydaje i z pewnością zapewni kilka godzin zabawy!

Seria "Huzzle" to łamigłówki dla dorosłych, które wyróżniają się trzema wyjątkowymi elementami: innowacyjnymi pomysłami, bardzo wysoką jakością wykonania oraz unikalnym designem. Zagadki oparte są na koncepcji dwóch prostych pytań: czy możesz rozdzielić elementy? czy możesz złożyć je ponownie razem? Wszystkie wzory zmuszają do myślenia i uwolnienia twórczej wyobraźni, a każde rozwiązanie to umiejętne połączenie pracy intelektu i... obu rąk. Czasami będzie ono trudne i pokrętne, czasami łatwe i przyjemne.

Seria "Huzzle" posiada sześć poziomów trudności. Zaleca się, aby zacząć od najłatwiejszego i piąć się stopniowo do góry, ale jest to tylko sugestia. W wielu przypadkach, wszystko zależy od naszych indywidualnych predyspozycji. Można oczywiście wybrać swoją łamigłówkę na podstawie projektu lub nazwy, która po prostu nam się spodobała. Często pierwsze, przypadkowe z nimi "spotkanie", staje się początkiem wielkiej pasji. W bogatej i różnorodnej ofercie łamigłówek "Huzzle", każdy znajdzie coś dla siebie!

Szczegóły

Tytuł: Łamigłówka Huzzle Cast Infinity - poziom 6/6 (107371)
Autor: Vesa Timonen
Producent: Hanayama
Seria: Huzzle Cast
ISBN: 5407005151174
Format: 12 x 7,5 x 4,5 cm
Oprawa: Pudełko

Recenzje