Puzzle 3D Cars: Ford GT - poziom 2/4 (106326)
Wiek: 8+

Eureka!

  • Format: 13 x 19 x 4 cm
  • Oprawa: Pudełko
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
59,00 PLN
Nasza cena
46,38 PLN
Oszczędzasz 22%

Eureka 3D Puzzle jest cenionym producentem łamigłówek w Europie. Różnorodny asortyment, niezmienna dbałość o wysoką jakość wykonania oraz duża troska o estetykę i wartość intelektualną oferowanych produktów zjednały firmie uznanie na całym świecie.
 
Ford GT z serii 3D Cars to 38 plastikowych puzzli. Twoim zadaniem jest złożenie trójwymiarowego modelu samochodu w skali 1:43. Okazuje się, że pozornie prosta czynność, w tych okolicznościach staje się nie lada wyzwaniem.
 
Wszystkie prezentowane łamigłówki świetnie sprawdzają się w zróżnicowanym towarzystwie. Bawią, uczą, zmuszają do myślenia i uwolnienia twórczej wyobraźni. Pozwalają na znalezienie "wspólnego języka" ludziom w różnym wieku i stają się początkiem wielkiej pasji, często łącząc całe rodziny wokół wspólnego hobby. 
 
Sprawdź, czy poradzisz sobie z rozwiązaniem rewelacyjnych łamigłówek belgijskiej firmy Eureka. A może masz wrodzoną zdolność do rozwiązywania zadań logicznych? Rozwiązujesz je szybciej niż inni? Proponujemy zapoznanie się z szalenie pomysłowymi i bardzo dobrze wykonanymi łamigłówkami, których rozwiązanie zapewni Ci godziny fantastycznej zabawy. W naszej ofercie prezentujemy łamigłówki logiczne dla osób w każdym wieku. Gwarantujemy duże zainteresowanie i udaną zabawę.
 
Pamiętaj! Szukaj rozwiązania BEZ UŻYCIA SIŁY, aby nie uszkodzić swojej łamigłówki. 
 
Zawartość: 38 puzzli.

Szczegóły

Tytuł: Puzzle 3D Cars: Ford GT - poziom 2/4 (106326)
Podtytuł: Wiek: 8+
Producent: Eureka!
Seria: Puzzle 3D Cars
ISBN: 5425004734235
Format: 13 x 19 x 4 cm
Oprawa: Pudełko

Recenzje