Łamigłówki metalowe 4 szt. Junior (106330)
Wiek: 6+

Eureka!

  • Format: 20 x 20 x 3,5 cm
  • Oprawa: Pudełko z okienkiem
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
65,01 PLN
Nasza cena
57,56 PLN
Oszczędzasz 12%

Eureka 3D Puzzle jest cenionym producentem łamigłówek w Europie. Różnorodny asortyment, niezmienna dbałość o wysoką jakość wykonania oraz duża troska o estetykę i wartość intelektualną oferowanych produktów zjednały firmie uznanie na całym świecie.
 
Wszystkie prezentowane łamigłówki świetnie sprawdzają się w zróżnicowanym towarzystwie. Bawią, uczą, zmuszają do myślenia i uwolnienia twórczej wyobraźni. Pozwalają na znalezienie "wspólnego języka" ludziom w różnym wieku i stają się początkiem wielkiej pasji, często łącząc całe rodziny wokół wspólnego hobby. 
 
Sprawdź, czy poradzisz sobie z rozwiązaniem rewelacyjnych łamigłówek belgijskiej firmy Eureka. A może masz wrodzoną zdolność do rozwiązywania zadań logicznych? Rozwiązujesz je szybciej niż inni? Proponujemy zapoznanie się z szalenie pomysłowymi i bardzo dobrze wykonanymi łamigłówkami, których rozwiązanie zapewni Ci godziny fantastycznej zabawy. W naszej ofercie prezentujemy łamigłówki logiczne dla osób w każdym wieku. Gwarantujemy duże zainteresowanie i udaną zabawę.
 
Pamiętaj! Szukaj rozwiązania BEZ UŻYCIA SIŁY, aby nie uszkodzić swojej łamigłówki.
Zawartość: 4 łamigłówki.

Szczegóły

Tytuł: Łamigłówki metalowe 4 szt. Junior (106330)
Podtytuł: Wiek: 6+
Producent: Eureka!
Seria: Collection Puzzles
Kod paskowy: 5425004733610
Języki: polski, angielski
Rok wydania: 2019
Format: 20 x 20 x 3,5 cm
Oprawa: Pudełko z okienkiem
Waga: 0.416 kg

Recenzje