Łamigłówki metalowe 4 szt. Puzzle mania - fioletowy (107029)
Wiek: 7+

Eureka!

  • Format: 16 x 17 x 3,5 cm
  • Oprawa: Pudełko
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
37,00 PLN
Nasza cena
35,92 PLN
Oszczędzasz 3%

Eureka 3D Puzzle jest cenionym producentem łamigłówek w Europie. Różnorodny asortyment, niezmienna dbałość o wysoką jakość wykonania oraz duża troska o estetykę i wartość intelektualną oferowanych produktów zjednały firmie uznanie na całym świecie.
 
Wszystkie prezentowane łamigłówki świetnie sprawdzają się w zróżnicowanym towarzystwie. Bawią, uczą, zmuszają do myślenia i uwolnienia twórczej wyobraźni. Pozwalają na znalezienie "wspólnego języka" ludziom w różnym wieku i stają się początkiem wielkiej pasji, często łącząc całe rodziny wokół wspólnego hobby. 
 
Sprawdź, czy poradzisz sobie z rozwiązaniem rewelacyjnych łamigłówek belgijskiej firmy Eureka. A może masz wrodzoną zdolność do rozwiązywania zadań logicznych? Rozwiązujesz je szybciej niż inni? Proponujemy zapoznanie się z szalenie pomysłowymi i bardzo dobrze wykonanymi łamigłówkami, których rozwiązanie zapewni Ci godziny fantastycznej zabawy. W naszej ofercie prezentujemy łamigłówki logiczne dla osób w każdym wieku. Gwarantujemy duże zainteresowanie i udaną zabawę.
 
Pamiętaj! Szukaj rozwiązania BEZ UŻYCIA SIŁY, aby nie uszkodzić swojej łamigłówki.
Zawartość: 4 łamigłówki (1x poziom 1/4, 2x poziom 2/4, 1x poziom 3/4).

Szczegóły

Tytuł: Łamigłówki metalowe 4 szt. Puzzle mania - fioletowy (107029)
Podtytuł: Wiek: 7+
Producent: Eureka!
Seria: Puzzle Mania Puzzles
ISBN: 5425004732040
Format: 16 x 17 x 3,5 cm
Oprawa: Pudełko

Recenzje