Łamigłówka drewniana Gepetto - Hydroplan (105672)
Wike: 6+

Eureka!

  • Format: 18,5 x 23,5 x 1,5 cm
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
16,47 PLN
Nasza cena
14,81 PLN
Oszczędzasz 11%

Eureka 3D Puzzle jest cenionym producentem łamigłówek w Europie. Różnorodny asortyment, niezmienna dbałość o wysoką jakość wykonania oraz duża troska o estetykę i wartość intelektualną oferowanych produktów zjednały firmie uznanie na całym świecie.
 
Warsztat Gepetto to magiczne miejsce, gdzie wszelkiego rodzaju zwierzęta i przedmioty zostają powołane do życia! Pomysłowe wzory, wysokiej jakości drewno i staranne wykonanie sprawiają, że łamigłówki będą idealnym elementem dekoracji każdego pokoju. Dodatkowym atutem jest możliwość ich pomalowania, w tym przypadku liczy się tylko wasza kreatywność! Świetny pomysł na prezent!
 
Wszystkie prezentowane łamigłówki świetnie sprawdzają się w zróżnicowanym towarzystwie. Bawią, uczą, zmuszają do myślenia i uwolnienia twórczej wyobraźni. Pozwalają na znalezienie "wspólnego języka" ludziom w różnym wieku i stają się początkiem wielkiej pasji, często łącząc całe rodziny wokół wspólnego hobby. 
 
Sprawdź, czy poradzisz sobie z rozwiązaniem rewelacyjnych łamigłówek belgijskiej firmy Eureka. A może masz wrodzoną zdolność do rozwiązywania zadań logicznych? Rozwiązujesz je szybciej niż inni? Proponujemy zapoznanie się z szalenie pomysłowymi i bardzo dobrze wykonanymi łamigłówkami, których rozwiązanie zapewni Ci godziny fantastycznej zabawy. W naszej ofercie prezentujemy łamigłówki logiczne dla osób w każdym wieku. Gwarantujemy duże zainteresowanie i udaną zabawę.
 
Pamiętaj! Szukaj rozwiązania BEZ UŻYCIA SIŁY, aby nie uszkodzić swojej łamigłówki.
Wymiary zbudowanego modelu: 213x218x100 mm.
Zawartość: puzzle 28 elementów (2 drewniane arkusze).

Szczegóły

Tytuł: Łamigłówka drewniana Gepetto - Hydroplan (105672)
Podtytuł: Wike: 6+
Producent: Eureka!
Seria: Warsztat Gepetto
ISBN: 5425004731463
Format: 18,5 x 23,5 x 1,5 cm

Recenzje