Paluszek Zabawka Edukacyjna (Uszkodzone opakowanie)
dla dzieci i dorosłych

Epideixis

  • Format: 28.0x28.0cm
  • Oprawa: Kartonowa Foliowana
Wysyłka:
Niedostępna
Cena
40,00 PLN
Nasza cena
27,88 PLN
Oszczędzasz 31%Outlet: uszkodzenie opakowania bez wpływu na zawartość
Paluszek - gra ukierunkowana na kształcenie i rozwój zdolności manualnych ( palce obu rąk ) oraz rozwój zmysłów, stymulację i koordynację pracy obu pólkul mózgowych, koordynację ruchowo - wzrokową.
Dla dzieci i dorosłych, do domowej rozrywki, w edukacji przedszkolnej i szkolnej, w terapii zaburzeń w sferach percepcji wzrokowej, motorycznej oraz koordynacji wzrokowo - ruchowej.
Cel: Wzmocnienie koncentracji i uwagi, odbiór sensoryczny, pobudzenie kreatywności, wdrożenie do wysiłku, relaksu.
Wykonanie : Czarne pudełko - optymalnej wielkości i takim kształcie, by zmieściło się w dłoni dziecka: dwuczęściowa podstawa z plastiku nietransparentnego z 37 otworami wielkości opuszka palca, transparentna pokrywa montowana z podstawą na zatrzaski do wielokrotnego otwierania i zamykania. W środku 24 plastikowe kulki w 4 kolorach.
Przykładowe zasady gry: dla 1-2 osób grający wybierają jedną kartę z układem kolorowych kulek opuszkami palców przekładają kulki w otworach podstawy tak, aby odtworzyć wzór z karty można tworzyć własne wzory, a następnie utrwalać je kredkami lub flamastrami na kartach blanko; można także wymieniać się kartami na karcie blanko, można przygotować niepełny wzór dla drugiego gracza, który ma go ułożyć i uzupełnić gracze losują po 1 karcie, w czasie 1-3 min. dokładnie przyglądają się jej, zapamiętują układ, następnie zakrywają kartę i przystępują do odtworzenia wzoru; wygrywa ten kto pierwszy ułoży prawidłowo wzór w zależności od zastosowania można ustalać własne zasady gry.
"Paluszek" inspiruje do samodzielnego opracowywania zasad gier. Inne propozycje wykorzystania gry Paluszek znajdą Państwo w Podręczniku Metodycznym.

Szczegóły

Tytuł: Paluszek Zabawka Edukacyjna (Uszkodzone opakowanie)
Podtytuł: dla dzieci i dorosłych
Producent: Epideixis
Kod paskowy: 5900238764994
Język oryginału: polski
Języki: polski
Rok wydania: 2015
Format: 28.0x28.0cm
Oprawa: Kartonowa Foliowana
Waga: 0.31 kg

Recenzje