Res Arcana
wiek 12+

Rebel

  • Format: 25x25x5 cm
  • Oprawa: Kartonowa Foliowana
Wysyłka:
Dzisiaj
Sugerowana cena
112,50 PLN
Nasza cena
102,26 PLN
Oszczędzasz 10%

Artefakty, eliksiry i potężne moce.
 
Na czterech krańcach świata niebo pokryło się chmurami, oceany zmieniają kolor, a powietrze wibruje od magii. W przytłumionym świetle pracowni alchemicznej, na ośnieżonym szczycie świętej góry i w ruinach milczącej świątyni potężni magowie przygotowują się do konfrontacji.
 
Uprawiają i zbierają składniki potężnych eliksirów, które skupiają w sobie całą magię tego świata i pozwalają tworzyć tajemnicze artefakty. Z samej pustki wzywają przedziwne kreatury, docierają do punktów mocy i wzywają gigantyczne smoki, które następnie kierują przeciw swoim wrogom.
 
Res Arcana to gra karciana w klimacie fantasy, w której uczestnicy wcielają się w najpotężniejszych magów. Podczas rozgrywki będziemy starali się doprowadzić do perfekcji swoje specyficzne umiejętności w taki sposób, by osiągnąć konkretny cel.

Kluczem do zwycięstwa jest umiejętne zagrywanie kart, których połączone umiejętności będą wpływały na siebie wzajemnie, pozwalając nam na coraz to ważniejsze inwestycje, które zapewnią nam eksplorację kolejnych poziomów magicznej wiedzy i umiejętności.

Szczegóły

Tytuł: Res Arcana
Podtytuł: wiek 12+
Autor: Thomas Lehmann
Producent: Rebel
Kod paskowy: 850004236130
Języki: polski
Rok wydania: 2019
Format: 25x25x5 cm
Oprawa: Kartonowa Foliowana

Recenzje