Kapitan Nauka. Gra edukacyjna - Na tropie angielskich słówek
Wiek: 3+

Edgard

  • Format: 24.5 x 25 cm
  • Oprawa: Pudełko kartonowe
Wysyłka:
1 - 2 dni robocze + czas dostawy
Sugerowana cena
49,90 PLN
Nasza cena
33,15 PLN
Oszczędzasz 34%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 33,15 złNa tropie angielskich słówek to wyjątkowa gra, od której warto rozpocząć edukację językową najmłodszych. Podczas rozgrywek dzieci poznają podstawowe angielskie słówka, ćwiczą pamięć, koncentrację i spostrzegawczość, a do tego świetnie się bawią wśród podstawowych angielskich pojęć!

Zadaniem graczy jest przejście całej planszy, udzielanie poprawnych odpowiedzi na wylosowane zagadki i wypatrywanie zwierząt z kart. Znajomość języka angielskiego pomoże dotrzeć do mety i zdobyć tytuł zwycięzcy.

Kolorowe ilustracje przyciągną wzrok i zwiększą zainteresowanie dziecka aktywnością w grze oraz wzbudzą pozytywne skojarzenia z nauką języka obcego. Dodatkowo dzięki nagraniom profesjonalnego lektora, najmłodsi mogą poćwiczyć poprawną wymowę angielskich słówek!

Gra zawiera karty z pytaniami, karty do gry obserwacyjnej, planszę oraz pionki i kostkę – czyli wszystko co niezbędne do wyjątkowych rozgrywek w domu, przedszkolu i szkole. W grze może wziąć udział 2-4 uczestników, czas trwania rozgrywki to około 20-40 minut.

Szczegóły

Tytuł: Kapitan Nauka. Gra edukacyjna - Na tropie angielskich słówek
Podtytuł: Wiek: 3+
Autor: Jakubowska Barbara
Producent: Edgard
Seria: Kapitan Nauka
Kod paskowy: 5907608646751
Języki: polski
Rok wydania: 2019
Format: 24.5 x 25 cm
Oprawa: Pudełko kartonowe
Waga: 0.405 kg

Recenzje