Klein, Wózek do sprzątania Vileda 2 (6721)
Wiek: 3+

Klein

  • Format: op. 36,8 x 27,3 x 51,7 cm
  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
184,00 PLN
Nasza cena
163,22 PLN
Oszczędzasz 12%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0,00 zł

Kolekcja akcesoriów do sprzątania na licencjach Klein, Vileda i Leifheit jest najstarszą kolekcją marki Klein. To właśnie od drewnianej zmiotki i miotły dla dzieci rozpoczęła się przygoda firmy Klein z zabawkami. Nie sposób wyobrazić sobie zabawki bardziej przypominające prawdziwe sprzęty służące dorosłym do robienia porządków. Szeroki wybór kolorystyki powoduje, że np. miotełki czy odkurzacze nadają się równie dobrze dla dziewczynek jak i dla chłopców. Produkty oferowane są w zestawach oraz w pojedynczych opakowaniach, tak aby doskonale uzupełniały się na wzajem.
Podczas zabawy dzieci mogą naśladować zaobserwowane w świecie dorosłych sytuacje, a przy okazji pomóc rodzicom w domowych porządkach.

Zestaw z masywnym wózkiem do sprzątania jest jednym z najbogatszych zestawów w tej serii. Oprócz standardowych akcesoriów do sprzątania, takich jak zmiotka z szufelką i miotła, zawiera także wyglądające zupełnie jak prawdziwe wiadro z wyciskaczem oraz mopa paskowego. Wszystkie te elementy mogą na prawdę zostać użyte do sprzątania.
Wózek został zaprojektowany i wykonany tak, aby można było umieścić na nim wszystkie pozostałe sprzęty, a także coś więcej, ponieważ posiada specjalną półeczkę na detergenty, czy ściereczki. Dwa duże koła zamontowane po bokach oraz wygodny uchwyt, pozwalają szybko i wygodnie przemieścić się ze swoim warsztatem pracy w dowolne miejsce w domu. Dodatkowo w zestawie znajduje się pudełko imitujące środek piorący.

Z całą pewnością, taki zestaw przysporzy wiele radości każdemu dziecku.

W skład zestawu wchodzą:
  • wózek o wysokości 53 cm, szer.: 46 cm
  • wiaderko do mopa z wyciskaczem,
  • mop paskowy,
  • miotła na długim kiju,
  • zmiotka z szufelką,
  • pudełko imitujące środek piorący.
Marka Klein znana jest na świecie z produktów wykonanych z dbałością o szczegóły, z najlepszej jakości materiałów oraz atrakcyjnego wzornictwa. Zabawki tej marki idealnie trafiają w gusta małych i większych użytkowników. Artykuły oznaczone marką Klein gwarantują świetną zabawę oraz odznaczają się długą żywotnością.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3. roku życia.

Produkt gabarytowy: dostawa tylko kurierem.


Szczegóły

Tytuł: Klein, Wózek do sprzątania Vileda 2 (6721)
Podtytuł: Wiek: 3+
Producent: Klein
Kod paskowy: 4009847067210
Format: op. 36,8 x 27,3 x 51,7 cm
Oprawa: pudełko

Recenzje