Linkimals: Interaktywny Jeż (GJB11)

Fisher-Price

  • Format: op. 29,8 x 27,9 x 14 cm
  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
2 -4 dni robocze
Sugerowana cena
190,33 PLN
Nasza cena
127,39 PLN
Oszczędzasz 34%

Interaktywny Jeż z kolorowymi kształtami z linii Linkimals™ to wspaniały sposób na połączenie zabawy i nauki. Młodsze dzieci mogą obracać i uderzać aktywizujące elementy zabawki lub wciskać podświetlane przyciski i tym samym włączać piosenki i wypowiedzi o kolorach, kształtach i cyfrach. Starsze dzieci mogą ciągnąć i popychać jeżyka, by aktywować jeszcze więcej wesołej muzyki i dźwięków. Dodatkowo, gdy Interaktywny Jeż rozpozna innych przyjaciół z linii Linkimals™, odtworzy wraz z nimi zsynchronizowany pokaz świateł i dźwięków! Interaktywne zabawki Linkimals™ reagują na siebie, świecąc, mówiąc i wspólnie śpiewając! (Dodatkowe zabawki Linkimals™ są sprzedawane oddzielnie). Zabawa, która rozwija:
- wesołe piosenki i wypowiedzi jeżyka wprowadzą dziecko w świat kształtów, cyfr i kolorów,
- ten słodki zwierzak pomoże Twojemu dziecku rozwijać sprawność ruchową, poczynając od siedzenia i raczkowania, aż po chodzenie i ciągnięcie zabawki za sobą,
- obracanie kręciołka, przekręcanie motylkowego klikacza, naciskanie przełącznika i poruszanie kółeczkami na „ogonku” to nie tylko świetna zabawa, lecz także ćwiczenia zwiększające sprawność ruchową dziecka i koordynację ręka–oko.
Cechy zabawki:
- przyjazny interaktywny jeżyk do ciągnięcia ze światełkami, muzyką i piosenkami,
- naciśnij jeden z 5 podświetlanych przycisków, by jeżyk uczył o kształtach, kolorach i cyfrach,
- przekręć kręciołek, popchnij lub pociągnij jeżyka – w ten sposób również aktywujesz piosenki, dźwięki i wypowiedzi,
- zbierz innych interaktywnych przyjaciół z linii Linkimals™, aby zobaczyć, jak reagują na siebie,  świecąc, mówiąc i wspólnie śpiewając (sprzedawane oddzielnie w zależności od dostępności)
Wiek: 9 mies.+
 

Szczegóły

Tytuł: Linkimals: Interaktywny Jeż (GJB11)
Producent: Fisher-Price
Seria: Linkimals
Kod paskowy: 887961807202
Format: op. 29,8 x 27,9 x 14 cm
Oprawa: pudełko

Recenzje