Story Cubes: Interwencje
Wiek: 6+

Rebel

  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Dzisiaj
Sugerowana cena
44,94 PLN
Nasza cena
33,51 PLN
Oszczędzasz 26%Oto prosta w założeniach i jednocześnie genialna gra, która dostarczy Wam masę radości, stanowiąc przy tym doskonały trening pomysłowości i wyobraźni. Story Cubes to dziewięć ładnie wykonanych, sześciennych kostek, z których każda zawiera na ściankach odmienny zestaw ilustracji.
Story Cubes: Interwencje są zestawem w którym odnajdziemy dodatki 3 kostkowe: Medycyna, Na ratunek i Kataklizmy. Posiadają 54 ikonki opisujące większość najważniejszych słów związanych z tematyką zdrowia, niesienia pomocy oraz skutków wszelkiego typu kataklizmów.
Rzuć wszystkimi dziewięcioma kostkami. Rozpocznij swoje opowiadanie od "Dawno, dawno temu" lub jeśli wolisz "Pewnego razu". Następnie opowiedz historię w oparciu o dziewięć obrazów, które wypadły na kostkach. Zacznij od dowolnego z nich, najlepiej od tego, który jako pierwszy przykuł Twoją uwagę.
Nie ma złych odpowiedzi, jedyne co cię ogranicza, to Twoja własna wyobraźnia. Obudź ją w sobie i daj się jej ponieść, a fantastyczne opowieści same zrodzą się w Twojej głowie!

Ilość graczy: 1+
Wiek graczy: od 6 lat
Czas rozgrywki: około 2-20 minut 

Szczegóły

Tytuł: Story Cubes: Interwencje
Podtytuł: Wiek: 6+
Producent: Rebel
ISBN: 3558380067177
Oprawa: pudełko

Recenzje